Пенсійний фонд активізував пропаганду виплат пенсій через банки

news-image
У Коломийському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України провели зустріч пенсіонерів із представниками Івано–Франківської філії ПВТ КБ «Приватбанк». Не надаючи переваг конкретно жодному з них, пенсійники плідно співпрацюють із усіма тими відділеннями банків, які є на території району. Завдяки цьому понад 60% пенсіонерів стабільно користуються зручностями банків.

– Ми використовуємо кожну можливість  у комунікаціях із пенсіонерами, щоб переконати їх у доцільності отримання пенсій саме у банках, – заявляє перший заступник начальника управління фонду Ярослав Тодорів. – Необхідність таких інформаційних кампаній очевидна. Адже органи Пенсійного фонду України в області вимушені витрачати кошти за доставку пенсій відділеннями зв’язку: від суми виплаченої пенсії 0,79% в містах та 1,56% у сільській місцевості, тоді як установи банків ці послуги  здійснюють безкоштовно. А це дозволяє зекономити кошти та  використати їх виключно на виплату пенсій або підвищення їх розміру. 

Зазначимо, що інформаційно-роз’яснювальна робота серед пенсіонерів на Прикарпатті щодо переваг отримання виплат пенсій через вкладні рахунки дає свої позитивні результати. Під час призначення пенсій майже всі кандидати добровільно зголошуються на послуги банків. Однак, згодом певна частина пенсіонерів таки бажає, щоб пенсію приносили їм додому. Тож нині стрілка переваг хоч і перетнула екватор на користь банків (понад 52% від загальної кількості отримувачів пенсій), однак далі просувається з надзвичайними потугами. 

І є потреба активізувати цю роботу серед населення. Такі заходи відбуваються чи не в кожному територіальному управлінні фонду в області. У першому півріччі  цього року завдяки  послугам банків було зекономлено 17,3 млн грн. І це не межа.

25.08.2016 08:09