Жителям Коломийського району роз’яснили механізми призначення пенсій

news-image
У Коломийському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Івано-Франківської області відбулося перше заняття школи майбутнього пенсіонера. Поважні «учні» віком від 55 і старше отримали важливу інформацію, яка сприятиме підготовці належних документів для призначення пенсії.

Перший заступник начальника управління Ярослав Тодорів  та начальник відділу обслуговування громадян Олена Пушкар ознайомили присутніх із роботою фонду. Вони роз’яснили механізм призначення пенсії,  розповіли про страховий стаж, залежність розміру пенсії від страхових внесків, а також про  можливість попереднього звернення  майбутніх пенсіонерів до спеціалістів фонду ще до настання пенсійного віку для отримання індивідуальної консультації.

«Під час заняття відвідувачі отримали детальні роз’яснення щодо призначення пенсії та безліч корисної інформації, – повідомив Ярослав Тодорів. – Майбутні пенсіонери дізналися про роботу фонду. Тож, такі заняття проводитимемо щомісячно». 

Зазначимо, що у Пенсійному фонді з метою покращення якості обслуговування громадян зміни відбуваються постійно. Так, впроваджена на Прикарпатті з 1 липня 2016 року централізована система призначення та виплати  пенсій дозволяє значно спростити процедуру прийому та обслуговування громадян, істотно скоротити час їхнього спілкування із фахівцями фонду та відмовитися від величезного паперового документообігу.

16.08.2016 14:03