На Коломийщині розповіли про додаткову пенсію

news-image
У Коломийському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Івано-Франківської області провели інформаційну кампанію щодо перспектив впровадження накопичувальної системи пенсійного страхування.

Захід провели із працівниками місцевої мережі аптек «Здоров’я».

Перший заступник начальника управління Ярослав Тодорів розповів про основні засади внесеного нещодавно урядом законопроекту щодо пенсійного реформування, зокрема, запровадження з липня 2017 року накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій. 

Система накопичення у пенсійному страхуванні – це така система, в якій кожен зможе формувати своє пенсійне майбутнє у вигляді індивідуальних накопичень на власному пенсійному рахунку, - зазначив Я. Тодорів. Вона має багато переваг, зокрема, розмір виплат напряму залежить від розміру сплачених внесків. Ця система спонукає працювати легально, тож виключає такі проблеми, як ухилення від сплати внесків, ефект від’ємних стимулів до праці тощо. Крім того, накопичувальна система сприяє економічному зростанню держави та підносить рівень пенсійного забезпечення громадян.

12.08.2016 08:07