У пенсійному обслуговуванні прикарпатців застосовують новітні технології

news-image
Про перші результати роботи у зв’язку з переходом у липні цього року на новітні технології у системі пенсійного обслуговування громадян йшлося 28 липня на семінар-навчанні в головному управлінні Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області.

Практичні заняття для заступників начальників відділів з призначення, перерахунку та виплати пенсій, головних спеціалістів з контролю за виплатою пенсій із 12 територіальних управлінь провів начальник управління інформаційно-аналітичних систем та електронних реєстрів Анатолій Жиленко. Фахівці вивчали всі тонкощі  технологічних операцій з виплати пенсій підсистеми «Призначення та виплата пенсій».

– Під час переходу на електронний формат документообігу з’ясувалося чимало нового, тож при прийомі документів ми поки що не відмовляємося від паперового формату, – повідомила начальник управління пенсійного забезпечення Ганна Атаманюк. – Проте нова система продемонструвала не тільки зручності для громадян, а й спрощення процедур, які раніше потребували затрат часу.

Учасники  семінар-навчання отримали докладні відповіді фахівців головного управління Фонду  на питання, які в них виникали в процесі занять.

– Перші результати роботи по-новому засвідчили, що підсистема «Призначення та виплата пенсій» Інтегрованої комплексної інформаційної системи Пенсійного фонду України дієва, а органи пенсійного фонду налаштовані оперативно оптимізувати свою роботу з метою поліпшення якості обслуговування громадян, – прокоментувала начальник головного управління Пенсійного фонду України в області Надія Павлюк.

 

 

28.07.2016 17:14