В області проводиться семінар-навчання щодо запровадження централізованого призначення та виплати пенсій

news-image
У головному управлінні Пенсійного фонду України в області 7, 12 та 13 липня ц. р. продовжують проводити семінар-навчання та практичні заняття з спеціалістами із призначення пенсій підвідомчих управлінь фонду в області щодо впровадження централізованої підсистеми «Призначення та виплати пенсії» на базі централізованих технологій.

Так, 22, 23, 30 червня проводилися кущові семінари-навчання у базових навчальних центрах в Коломиї, Калуші та Івано-Франківську з керівниками структурних підрозділів з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій, із обслуговування громадян, ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем.

Як зазначила начальник головного управління Надія Павлюк, ця система значно розширює можливості дистанційного обслуговування громадян. Вирішити питання свого пенсійного забезпечення можна буде через контакт-центр та веб-портал Пенсійного фонду України. Через персональний кабінет на веб-порталі за допомогою  електронного цифрового підпису пенсіонер отримає доступ до своєї електронної пенсійної справи. Не виходячи з дому, людина зможе, наприклад, в будь-який час через мережу інтернет переглянути складові пенсійної  виплати і навіть подати заяву на призначення та перерахунок пенсії. 

Фахівці головного управління фонду провели практичні заняття з  учасниками семінару-навчання, на яких спеціалісти територіальних управлінь призначали пенсії в центральній підсистемі «Призначення та виплати пенсіїї».

07.07.2016 17:14