Вічная пам’ять

news-image
На 90-му році життя відійшов у вічність Степан Григорович Шулепа

Степан Григорович народився 5 грудня 1930 року в селі Попельники на Снятинщині. У 1951 р закінчив Заболотівську середню школу, а у 1956 році – Львівський політехнічний інститут. Працював на Донеччині, а з 1959 року – в Івано-Франківську.

Обирався депутатом X-XV скликань, членом виконкому Степан Шулепа та першим заступником голови виконавчого комітету міської ради. Працював директором хімічного заводу, заступником генерального директора об’єднання «Карпати». Був організатором обласного Товариства української мови імені Тараса Шевченка, делегатом установчої конференції товариства в лютому 1989 року в Києві. Протягом 11 років очолював обласну організацію Всеукраїнського товариства «Просвіта», обирався членом Головної ради.

Делегат установчого з’їзду «Руху» восени 1989 року та Першого збору Конгресу українських націоналістів в липні 1993 року в Києві, брав участь у роботі всесвітніх форумів українців. У 1990 році на першій сесії обласної Ради першого демократичного скликання Степана Шулепу обрано членом виконкому і керуючим справами виконавчого комітету обласної ради народних депутатів.

Заслужений працівник культури України, ветеран праці, ветеран війни, учасник бойових дій.

Нагороджений ювілейними медалями з нагоди 130-річчя Всеукраїнського товариства «Просвіта» (1998 рік), на честь 90-річчя від дня народження Степана Бандери, «25 років незалежності України».

Пам’ять про Степана Григоровича назавжди залишиться в наших серцях.

 

Колектив Івано-Франківської облдержадміністрації

02.03.2020 08:40