Відбувся семінар-навчання щодо запровадження централізованого призначення та виплати пенсій

news-image
З метою удосконалення системи надання громадянам соціальних послуг з 1 липня цього року в області стартує проект із запровадження єдиної електронної системи призначення і виплати пенсій.

Нова система передбачає функціональний поділ на дві складові: безпосереднє спілкування фахівців з пенсіонерами у залах обслуговування (фронт-офіс) і обробка документів, отриманих від громадян в бек-офісі, з подальшим наданням кінцевого результату призначення або перерахунку пенсій.

Важливим кроком на шляху до створення якісно нової пенсійної системи, головна мета якої – якість і доступність надання послуг, є оптимізація структури територіальних органів фонду, вважає начальник головного управління Пенсійного фонду України в області Надія Павлюк. За її словами, новий проект електронної системи – це уникнення корупції у пенсійній системі, нові можливості для громад і економія державних ресурсів. Адже відтепер представники Пенсійного фонду зможуть надавати послуги в усіх громадах за їх бажанням. 

Зазначалося, що нова якість пенсійного обслуговування громадян передбачає такі зміни: кардинально скоротиться час призначення пенсії; місце обслуговування не залежатиме від місця проживання і реєстрації громадян; можливість дистанційного обслуговування дозволить пенсіонерам у будь-який час через мережу Інтернет ознайомитися з даними своєї пенсійної справи.

01.07.2016 09:12