Пенсійники Коломийщини провели флешмоб «Зарплата «в конверті» - втрачена пенсія»

news-image
У рамках інформаційної кампанії органів Пенсійного фонду України на Івано-Франківщині, спрямованої на легалізацію зайнятості населення, працівники Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели флешмоб на тему: «Зарплата «в конверті» – втрачена пенсія!».

Для свого заходу вибрали одне з найбільш людних місць районного центру – біля центрального продовольчого ринку. Його вибрали не випадково: на Прикарпатті саме цієї категорії населення, яка працює у сфері оптової та роздрібної торгівлі, заробітки часто перебувають «у тіні».

Потім працівники фонду з агітаційним гаслом пройшлися центральною частиною міста, де розташовано найбільше торговельних центрів, магазинів та палаток.

Учасники флешмобу роз’яснювали перехожим, а особливо продавцям, що погоджуючись сьогодні на зарплату «у конверті», вони позбавляють себе гідної пенсії у майбутньому.

– Головне завдання наших заходів, – зазначила для місцевої преси начальник Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Галина Григорчук, – це змусити людей уже сьогодні замислитись над тим, що буде з ними на старості. Утім, і сьогодні від офіційного розміру їхньої зарплати залежить їхній же соціальний захист. 

Молоді спеціалісти фонду переконані, що такі акції допоможуть людям усвідомити, наскільки  важливо і необхідно захищати свої права на отримання гідної офіційної оплати своєї праці.

15.06.2016 16:04