Графік проведення зустрічей експертів Офісу реформ в області з мешканцями потенційних об’єднаних територіальних громад області

9 червня 2016 року

 

Долинський

Витвицька ОТГ

с. Розточки

14.00

сільська рада

М. Баран

с. Витвиця

16.00

сільська рада

М. Баран

 

13 червня 2016 року

 

Надвірнянський

Зеленська ОТГ

с. Зелена

14.00

будинок культури

Р. Панасюк

 

14 червня 2016 року

 

Тлумацький

Тлумацька ОТГ

м. Тлумач

10.00

зал засідань райдержадміністрації

Г. Качур

Коломийський

Гвіздецька ОТГ

смт Гвіздець

10.00

народний дім

Р. Панасюк

Коломийська ОТГ

м. Коломия

14.00

малий зал народного дому

Р. Панасюк

Рожнятівський

Рожнятівська ОТГ,

Брошнів-Осадська ОТГ

Спаська ОТГ

смт Рожнятів

12.00

зал засідань районної ради

М. Баран

Перегінська ОТГ

смт Перегінське

15.00

народний дім

М. Баран

15 червня 2016 року

 

Коломийський

Отинійська ОТГ

смт Отинія

10.00

зал засідань селищної ради

Р. Панасюк

Коршівська ОТГ

с. Коршів

14.00

актовий зал ЗОШ

Р. Панасюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тлумацький

Олешанська ОТГ

с. Олеша

11.00

сільська рада

Г. Качур

Обертинська ОТГ

смт Обертин

13.00

зал засідань селищної ради

Г. Качур

Тисменицький

Єзупільська ОТГ

смт Єзупіль

13.00

народний дім

М. Баран

Ямницька ОТГ

с. Ямниця

15.00

ЗОШ

М. Баран

 

16 червня 2016 року

 

Верховинський

Верховинська ОТГ,

Зеленська ОТГ, Красноїльська ОТГ

Яблуницька ОТГ

смт Верховина

 

10.00

актовий зал ЗОШ

Р. Панасюк

Надвірнянський

Надвірнянська ОТГ

м. Надвірна

14.00

зал засідань райдержадміністрації

Р. Панасюк

Тисменичанська ОТГ

с. Тисменичани

16.00

сільська рада

Р. Панасюк

Тисменицький

Тисменицька ОТГ

м. Тисмениця

13.00

народний дім

М. Баран

Лисецька ОТГ

смт Лисець

15.00

селищна рада

М. Баран

 

 

 

 

17 червня 2016 року

 

Городенківський

Городенківська ОТГ

м. Городенка

10.00

районний палац культури

М. Баран

Чернелицька ОТГ

смт Чернелиця

13.00

актовий зал ЗОШ

М. Баран

Рогатинський

Букачівська ОТГ

смт Букачівці

11.00

будинок культури

Р. Панасюк

Рогатинська ОТГ

м. Рогатин

14.00

зал засідань райдержадміністрації

Р. Панасюк

 

21 червня 2016 року

 

Косівський

Косівська ОТГ

м. Косів

10.00

зал засідань райдержадміністрації

Д. Дзвінчук

Кутська ОТГ

с. Старі Кути

14.00

будинок культури

Д. Дзвінчук

Снятинський

Снятинська ОТГ

 

м. Снятин

13.00

зал засідань районної ради

М. Баран

Заболотівська ОТГ

смт Снятин

15.00

зал засідань селищної ради

М. Баран

 

22 червня 2016 року

Галицький

Галицька ОТГ

м. Галич

10.00

зал засідань районної ради

Я. Арабчук

Більшівцівська ОТГ

смт Більшівці

14.00

зал засідань селищної ради

Я. Арабчук

Надвірнянський

Делятинська ОТГ

смт Делятин

10.00

народний дім

Р. Панасюк

Ланчинська ОТГ

смт Ланчин

13.00

зал засідань селищної ради

Р. Панасюк

Косівський

Яблунівська ОТГ

с. Середній Березів

10.00

будинок культури

Д. Дзвінчук

Космацька ОТГ

с. Космач

14.00

будинок культури

Д. Дзвінчук

23 червня 2016 року

 

м. Яремче

Яремчанська ОТГ

м. Яремче

11.00

зал засідань міської ради

Р. Панасюк

м. Болехів

Болехівська ОТГ

м. Болехів

11.00

народний дім

М. Баран

Долинський

Долинська ОТГ

м. Долина

13.00

зал засідань районної ради

М. Баран

Вигодська ОТГ

смт Вигода

15.00

будинок культури

М. Баран

Богородчанський

Солотвинська ОТГ

смт.Солотвин

14.00

зал засідань селищної ради

Р. Панасюк

 

24 червня 2016 року

 

м. Бурштин

Бурштинська ОТГ

м. Бурштин

10.00

будинок культури ім. Т.Шевченка

Я. Арабчук

м. Калуш

Калуська ОТГ

м. Калуш

10.00

 

Р. Панасюк

м. Івано-Франківськ

Івано-Франківська ОТГ

м. Івано-франківськ

13.00

Зал засідань міської ради

Р. Панасюк

 

 

09.06.2016 17:03