Майбутні бізнесмени Калущини тепер знають, як заробити пенсію собі та забезпечити нею своїх працівників

news-image
На Калущині використовують кожну можливість у донесенні до відома тих, хто займається бізнесом, інформації щодо важливості легалізувати заробітки власні та своїх найманих працівників. Не минають увагою і бажаючих зайнятися бізнесом, які нині перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Начальник відділу платежів до пенсійної системи Калуського об’єднаного управління ПФУ Івано-Франківської області Надія Коцеловська не просто провела з такою категорією громадян цикл лекцій, а й організувала своєрідний залік з питань пенсійного страхування.

– Для Калуша питання легалізації заробітної плати особливо болюче, – коментує перший заступник начальника Калуського об’єднаного управління ПФУ Івано-Франківської області Степан Різник. – Ми звернули увагу, що 7% юридичних осіб та 12% підприємців нашого краю показують свою заробітну плату на рівні нижче мінімальної. Розуміємо, що причиною такої поведінки є бажання отримувати субсидії. Але ж нинішнє «сліпе» бажання обернеться потім проти людей, які через низькі заробітки і малий стаж отримуватимуть відповідну пенсію.

На семінарах Надія Коцеловська також розповіла про переваги користування веб-порталом ПФУ. Вона пояснила, що після  реєстрації в місцевому управлінні Фонду можна в режимі «он-лайн» з мінімальною витратою часу постійно контролювати дані, що впливають на розмір теперішньої або майбутньої пенсії. 

 

09.06.2016 17:04