За умовами гри, «Пенсіонер» поетапно проходить всі кроки пересічної людини, яка звертається до територіального управління за призначенням пенсії: від ознайомлення зі списком необхідних документів, випискою ОК-5 до подання заяви для призначення пенсії. До «Кадровика» вимоги були більшими – адже він повинен сам консультувати працівників свого підприємства.
– У ході гри, – зізнався начальник управління Фонду Ігор Кучма, – ми побачили як сильні, так і слабкі сторони в організації своєї роботи з прийому громадян за принципом «єдиного вікна». Тому даний захід був корисним для всіх.
Основна ідея, яку намагались донести майбутнім юристам – кожен від тепер має дбати про своє майбутнє і розуміти, що йому робити, щоб мати гідне пенсійне забезпечення і щоб ніхто не міг порушити його права.
Як не прикро, в Калуському районі багато молодих людей, яким вже доводилося вирішувати питання пенсійного забезпечення – при втраті годувальника, і вони на власному досвіді переконались, як важко жити без соціальних гарантій, коли працюєш без офіційного оформлення, і тому важливо сформувати правильний погляд на питання пенсійного забезпечення в молоді, яка тільки готується розпочати свою трудову діяльність.