Про відзначення в області Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ої річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

Про відзначення в області 
Дня вшанування учасників 
бойових дій на території інших 
держав та 27-ої річниці виведення 
військ колишнього СРСР з 
Республіки Афганістан
 
 

 

1. Затвердити план заходів з відзначення в області Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ої річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан (додається). 

2. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення, іншим відповідальним виконавцям забезпечити виконання запланованих заходів.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації (В. Артим).

4. Співвиконавцям розпорядження надати головному відповідальному виконавцю інформацію про виконання заходів до 26 лютого 2016 року для узагальнення та інформування керівництва облдержадміністрації до 1 березня 2016 року.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації І. Пасічняка.

08.04.2016 09:09