Про вшанування в області подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

На виконання Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні», з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України:

1. Затвердити план заходів з вшанування в області подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні (додається).

2. Керівникам структурних підрозділів  облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення забезпечити виконання запланованих заходів.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації  (В.Артим).

4. Співвиконавцям подати головному виконавцю інформацію про виконання завдань розпорядження до 28.02.2016 року для узагальнення та інформування до 03.03.2016 року керівництва облдержадміністрації.

5.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  обласної державної адміністрації І.Пасічняка.

 

План заходів з вшанування в області подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

1. Забезпечити проведення в населених пунктах області заходів з вшанування в області подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, покладання вінків і квітів до пам'ятників і могил Героїв Небесної Сотні та учасників антитерористичної операції за волю України за участю представників органів виконавчої влади, посадових осіб місцевого самоврядування та  громадськості.

Голови райдержадміністрацій, міські голови міст обласного значення

20 лютого  2016 року

2. Організувати та провести поминальні заходи і покладання вінків до могили та пам’ятних знаків  Герою Небесної Сотні Роману Гурику.

 

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

20-21 лютого  2016 року

3. Організувати поминальні заходи на вшанування Героїв Небесної Сотні, уродженців Прикарпаття: Калиняка  Богдана Михайловича, Дідича Сергія Васильовича,  Дмитріва  Ігоря Федоровича, Костишина  Михайла Йосиповича, Ткачука Ігоря Михайловича, Шеремети Василя Олександровича.

 

Коломийська, Городенківська, Калуська, Рожнятівська, Надвірнянська

районні державні адміністрації

20-21 лютого 2016 року

4. Звернутися до релігійних організацій щодо проведення  в населених пунктах богослужінь на вшанування борців за волю України.

 

Управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації,  

райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад міст обласного значення

20 лютого  2016 року

5.  Забезпечити у місцях проведення заходів медичний супровід та належний епідеміологічний нагляд.

 

Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад міст обласного значення

20-21 лютого  2016 року

6.  Забезпечити у місцях проведення заходів охорону громадського порядку та дотримання умов безпеки дорожнього руху.

 

Управління МВС України в області, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад міст обласного значення

20-21лютого  2016 року

  7. Забезпечити проведення в бібліотеках населених пунктів області книжково-ілюстративних і тематичних виставок, культурно-мистецьких заходів, експозицій документів, присвячених подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

 

Управління культури, національностей та релігій  облдержадміністрації

лютий 2016 року

8. Провести у навчальних закладах тематичні уроки, лекції, спрямовані на виховання у молоді патріотизму, демократичних цінностей.

 

Департамент освіти і науки облдержадміністрації

лютий 2016 року


9. Підготувати та сприяти  здійсненню трансляції на світлодіодних екранах міста презентації, присвяченої подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

 

Департамент інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю,  управління молоді і спорту облдержадміністрації, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради                                                       

20 лютого  2016 року

 

10. Забезпечити проведення благоустрою меморіалів, пам’ятників, могил бійців антитерористичної операції та Героїв Небесної Сотні.

 Департамент будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації,

 

райдержадміністрації, 

виконавчі комітети міських рад міст 

обласного значення                                                 

до 20 лютого  2016 року

11.  Здійснити в установленому порядку заходи щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, зокрема, шляхом установлення пам'ятних знаків, меморіальних дощок, відповідного найменування (перейменування) площ, вулиць у населених пунктах області тощо, присвоєння в установленому порядку імен загиблих учасників Революції гідності навчальним закладам, заснування іменних премій та стипендій.

 

Департаменти будівництва, житлово-комунального господарства,

містобудування та архітектури, освіти і науки облдержадміністрації,

райдержадміністрації, 

виконавчі комітети міських рад міст 

обласного значення   

протягом  2016 року

12. Забезпечити широке висвітлення у пресі, на телебаченні та радіо заходів з вшанування в області подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

 

Департамент інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю

облдержадміністрації,

ОТБ «Галичина»,

редакція газети «Галичина»,

ОДТРК «Карпати»

лютий 2016 року

 

 

16.02.2016 09:41