Про відзначення в області Дня Соборності України

На виконання Указу Президента України від 30 грудня 2015 року № 731/2015 «Про відзначення у 2016 році  Дня Соборності України», з метою належного відзначення в області Дня Соборності України, консолідації  українського суспільства навколо ідеї єдності держави, виховання у громадян патріотизму та гордості за героїчне минуле та сьогодення Українського народу:

1. Затвердити план заходів з відзначення в області Дня Соборності України (додається).

2. Cтруктурним підрозділам обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям і виконкомам міських рад міст обласного значення спільно з районними радами забезпечити виконання плану  заходів.

3. Районним державним адміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення розробити та затвердити спільно з районними радами відповідні плани заходів.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації  (І. Дебенко).

5. Співвиконавцям подати головному виконавцю інформацію про виконання завдань розпорядження до  23.01.2016 року для узагальнення та інформування до 26.01.2016 року керівництва облдержадміністрації.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації І.Пасічняка.

13.01.2016 10:01