Руслан Панасюк: Ми ведемо діалог з кожним, хто пропонує будь-які альтернативні варіанти пошуку джерел енергетики (ФОТО)

news-image
Сьогодні керівник апарату облдержадміністрації Руслан Панасюк провів робочу зустріч із представниками однієї з найбільших компаній, яка займається проектуванням сонячних електростанцій, солярних парків та технічного обслуговування сонячних систем «Екотехнік» Україна.

На зустрічі також був  присутній директор департаменту промисловості та інфраструктури ОДА Сергій Подошва.

За словами Руслана Панасюка, в реаліях сьогоднішнього часу, коли обсяг імпорту на енергоресурси в Україні  складає понад 70 відсотків, раціональним рішенням є пошук  шляхів та варіантів з енергонезалежності та енергозбереження. « Ми ведемо діалог з кожним, хто пропонує будь-які альтернативні варіанти пошуку джерел енергетики. Це той напрям, якому обласна влада приділяє особливе значення», – наголосив керівник апарату ОДА.

Посадовець зазначив, що представники компанії «Екотехнік» співпрацюють  як із мешканцями індивідуальних будинків, так і потужними промисловими підприємствами.

Він  підкреслив, що наша область не має високого коефіцієнту інсоляції, тому є необхідність у проведені  прорахунків  вжитку електроенергії по бюджетних об’єктах.

«Ми сьогодні на етапі написання програми з енергозбереження та енергоефективності  і потреба у фінансуванні таких заходів буде відображена у програмі», – наголосив Руслан Панасюк.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

28.07.2015 15:28За словами Дениса Шмигаля, проведення сьогоднішнього засідання є одним із заходів на виконання Указу Президента України «Про розвиток регіону українських Карпат», який передбачає розробку Державної програми розвитку гірських територій у чотирьох областях.

«Державна програма розвитку гірських територій допоможе об’єднати усі наявні ресурси Держбюджету та міністерств задля реалізації в наступному році програмним способом ефективного та поетапного розвитку гірських територій, - зазначив керівник області. – Вона дасть змогу акумулювати стратегічні напрямки розвитку зазначених територій Прикарпаття на наступні три роки».

Своєю чергою В’ячеслав Негода зауважив, що вже до початку вересня від кожної з областей повинні бути сформульовані пропозиції до програми, які у перспективі перетворять регіон на потужний інвестиційних хаб, де розвиватиметься не лише туристична індустрія, а й багато інших галузей. Він також закликав долучитися до спільної роботи щодо напрацювання пропозицій представників влади, громад та бізнес-спільноти.

Разом з тим урядовець зазначив, що до кінця поточного року області повинні підготувати і регіональні стратегії розвитку, які передбачатимуть умови економічного зростання.