Об'єднані територіальні громади отримають додаткові кошти на соціально-економічний розвиток (ФОТО)

news-image
У Печеніжинській об'єднаній територіальній громаді з центром у селищі Печеніжин, до складу якої увійшли 8 сіл Коломийського району, внаслідок об'єднання планують отримати додаткові кошти на розбудову території.

Це стосується, зокрема, розвитку місцевої інфраструктури, проведення благоустрою, надання соціальних та адміністративних послуг. Про це сьогодні під час прес-конференції за участю керівника апарату облдержадміністрації Руслана Панасюка, директора офісу реформ, професора Дмитра Дзвінчука, сільського голови Марківки Михайла Стефанюка повідомив селищний голова Печеніжина Ігор Довірак.

«За приблизними розрахунками, ми як об'єднана територіальна громада отримуємо 6 мільйонів гривень на соціально-економічний розвиток, – зауважив він. – Громада сама визначатиме, куди спрямовувати ці кошти».

Також, за його словами, громада окреслюватиме і пріоритетні напрямки своєї життєдіяльності, намагаючись при цьому зберегти існуючу мережу соціальних закладів. Завдання представників обласної влади на етапі підготовки до такого процесу – допомогти у розробці стратегії розвитку територій.

«Ми на сьогоднішній день виділили для себе той добрий десяток громад, з якими будемо тісно співпрацювати, щоб допомогти їм інформаційно та організаційно, – наголосив Руслан Панасюк. – Радує, що Прикарпаття має наразі затверджений перспективний план, знайдено порозуміння з депутатським корпусом».

Нагадаємо, що перспективний план об'єднання територій громад області було затверджено на засіданні сесії обласної ради 20 липня цього року. Печеніжинська об'єднана територіальна громада стала першою в Україні, яка пройшла всі етапи об'єднання згідно з методикою.


Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

28.07.2015 13:40