Обласна влада та ГО «Федерація плавання України» розроблять регіональну програму розвитку плавання (ФОТО)

news-image
Підписано меморандум про співпрацю між обласною державною адміністрацією та громадською організацією «Федерація плавання України».

Підписи під цим документом, який передбачає комплекс заходів з розвитку плавання, поставили заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк і перший віце-президент громадської організації Володимир Шумілін.

«Після підписання меморандуму ми почнемо займатися аналітикою, –зазначив Володимир Олександрович. – Вивчимо, скільки в регіоні тренерів, які є басейни, їх стан, чи відповідають вони тому стандарту, який повинен бути».

В результаті, за словами керівника «Федерації плавання України», за півроку буде розроблено конкретні рекомендації, які складуть основу регіональної програми розвитку плавання області. Вони стосуватимуться оптимального формату експлуатації кожного плавального басейну, навчання і перепідготовки персоналу, створення мотиваційних умов для реалізації професійного і творчого потенціалу тренерів, мінімізації дотаційного режиму фінансування спортивних споруд, розвитку системи надання різноманітних послуг. До розробки регіональної програми залучатимуться маркетологи, фінансисти, кращі тренери, фахівці Міжнародної Федерації плавання. Програму представлять на обговорення громадськості.

«Якщо ми на такому, я би сказав, навіть науковому рівні підійдемо до організації плавання в областях, містах, в цілому в Україні, впевнений, що буде позитивний результат, – зауважив Ігор Пасічняк. – Плавання – це не лише змагання, а й величезна частина економіки. Цей вид спорту може розвиватися добре лише в умовах економічно стабільного суспільства, коли у людей є бажання займатися плаванням, витрачати частину коштів на особисте, коли держава має можливість для навчання дітей, проведення змагань, будівництва спортивних споруд. Це величезний комплекс. Підписуючи меморандум, враховуємо всі ці речі».

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

19.06.2015 15:05