Івано-Франківська облдержадміністрація приєдналася до Всеукраїнської акції «День вишиванки»

news-image
Сьогодні, коли відзначається одне з найвеличніших релігійних свят – Вознесіння Господнє, працівники обласної державної адміністрації, підтримуючи Всеукраїнську акцію «День вишиванки» та ініціативу департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, прийшли на роботу у вишиванках.

Популяризація етнічного національного вбрання, на думку державних службовців, у сьогоднішніх умовах покликана зайвий раз продемонструвати єдність держави, українського народу та переконання в тому, що вишиванка – органічна частина нашого життя, культури, світосприйняття. 

«Це свято, як і українська вишиванка, є абсолютно самобутнім. Воно не передбачає якихось обов’язкових заходів, але, разом з тим, така дія має глибокий зміст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, нашу духовну свідомість. Cпільне зодягання вишиванки є ще одним виявом нашої єдності та солідарності. - вважає голова облдержадміністрації Олег Гончарук, який разом зі своїми заступниками долучився до акції. - Я радий, що така ініціатива була здійснена нашими працівниками і підтримана більшістю колективу облдержадміністрації».

Зауважимо, що Всеукраїнська акція «День вишиванки» була започаткована у 2007 році студенткою факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Лесею Воронюк. Цьогоріч акція не лише загальнонаціональна, а й міжнародна, адже до неї долучаться українці за кордоном у Франції, Італії, Португалії, США, Німеччині, Лівані, Канаді, Іспанії, Румунії.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

21.05.2015 13:00