В обласному центрі організували акцію для дітей з особливими потребами (ФОТО)

news-image
У рамках святкування тижня сім`ї на Прикарпатті представники департаментів соціальної політики та освіти і науки облдержадміністрації організували спільну акцію для вихованців дитячих будинків-інтернатів системи соціального захисту населення та учнів Вищого художнього професійного училища №3 міста Івано-Франківська.

Її метою стала  інтеграція дітей з особливими потребами Залучанського та Коломийського дитячих будинків-інтернатів  до середовища, у якому зростають їхні однолітки. Зокрема, учні училища провели святковий концерт та продемонстрували  художній майстер-клас із виготовлення виробів ручної роботи.

За словами представника департаменту соціальної політики облдержадміністрації Аліси Юрченко, до участі у заході були запрошені вихованці від десяти до вісімнадцяти років. Виготовляючи різноманітні прикраси, вони не лише продемонстрували свою креативність, а й показали свою наполегливість у роботі та  прагнення до естетичної краси.

«Ініціюючи проведення цього заходу, ми, перш за все, намагалися реалізувати концепцію  рівності між дітьми, - зауважив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віктор Кімакович. – Адже, як свідчить практика, подібні  проекти допомагають  діткам з особливими потребами   соціалізуватися в оточенні обдарованих учнів училища та усвідомити свою суспільну значимість».

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

15.05.2015 16:14