Розпорядження від 2003-04-09. № 290

Про охорону та забезпечення безперебійної дії кабельних радіорелейних і повітряних ліній зв'язку та проводового мовлення

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 09.04.2003.№ 290

м. Івано-Франківськ

Про охорону та забезпечення безперебійної дії кабельних радіорелейних і повітряних ліній зв'язку та проводового мовлення

Відповідно до Закону України від 16 травня 1996 року "Про зв'язок", Правил охорони ліній зв'язку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 січня 1996 року № 135, та з метою недопущення пошкодження ліній зв'язку при будівельних роботах:

1. Райдержадміністраціям, виконкомам селищних та сільських рад:

1.1. Сприяти Івано-Франківській дирекції ВАТ "Укртелеком" в забезпеченні контролю за дотриманням організаціями, установами, підприємствами, кооперативами, орендарями та громадянами Правил охорони ліній зв'язку.

1.2. Впорядкувати, а де не встановлено - ввести ордерну систему на право проведення розкопок і земельних робіт.

Заборонити всім організаціям і підприємствам, кооперативам, незалежно від їх підпорядкування, проводити земляні роботи в місцях проходження ліній зв'язку без ордера-дозволу на право проведення земляних робіт і виклику представника підприємства зв'язку.

1.3. Забезпечити обов'язкове включення до технічної документації зі складання державного акта на право приватної власності на землю обмежень по використанню земельної ділянки, через яку проходять лінії зв'язку , з метою їх охорони та збереження.

2. Івано-Франківській дирекції ВАТ "Укртелеком" (П.Романів) та Центру технічної експлуатації первинних мереж № 4 (Б.Сус):

2.1. Посилити нагляд за станом ліній зв'язку, постійно проводити охоронно-роз'яснювальну роботу в організаціях, на підприємствах і серед населення з використанням засобів масової інформації.

2.2. 3обов'язати підприємства зв'язку нанести траси кабельних ліній зв'язку на плани (карти) у відділах архітектури і землевпорядкування міськвиконкомів і райдержадміністрацій, в межах яких проходять кабелі зв'язку.

2.3. При наявності порушень Закону України "Про зв'язок" і Правил охорони ліній зв'язку передавати документи у правоохоронні органи для притягнення винних до відповідальності згідно з чинним законодавством.

З. Управлінню ДАІ МВС України в області (М.Гриніву):

3.1. Надавати інформацію підприємствам зв’язку про власників землерийної техніки.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації О.Турчака.

Голова обласної
державної адміністрації

Михайло Вишиванюк

09.04.2003 00:00