РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 21.12.2004. №776

Про стан погашення заборгованості з оплати праці на підприємствах, в установах і організаціях області

Виконання Указу Президента України від 25.05.2004р. № 576 "Про невідкладні заходи щодо завершення погашення заборгованості із заробітної плати" є пріоритетним у діяльності облдержадміністрації.

За оперативними даними станом на 01.12.2004р. сума боргу склала 8,8 млн.грн., що на 15,8 відс. більше в порівнянні з попереднім місяцем.

Про це йшлося на засіданні колегії обласної державної адміністрації 16.12.2004 року.

Виходячи з викладеного:

1.Визнати роботу Долинської (Б.Депутат), Рожнятівської (В.Семкович) та Тлумацької (С.Мороз) райдержадміністрацій по виконанню Указу Президента України від 25.05.2004р. № 576 "Про невідкладні заходи щодо завершення погашення заборгованості із заробітної плати" незадовільною та рекомендувати звільнити із займаної посади заступників голів цих райдержадміністрацій, на яких покладено персональну відповідальність за стан погашення заборгованості із заробітної плати, а заходи, які вживаються відповідно до його вимог Калуським (Р.Сушко), Коломийським (Б.Юращук) міськвиконкомами, Галицькою (Г.Івасишин) райдержадміністрацією, відділом транспорту і зв’язку (С.Подошва) головного управління промислової політики та енергозбереження, управлінням капітального будівництва (В.Сенів) обласної державної адміністрації, малоефективними та такими, що не відповідають вимогам розпорядження голови облдержадміністрації від 08.07.2004р. № 415 "Про стан виконання в області Указу Президента України від 25.05.2004р. № 576 "Про невідкладні заходи щодо завершення погашення заборгованості із заробітної плати".

2.Головам райдержадміністрацій, міським головам, начальникам галузевих управлінь облдержадміністрації:

  • взяти до безумовного виконання погашення заборгованості із заробітної плати з кінцевим терміном її ліквідації до 1 січня 2005 р.;
  • здійснювати моніторинг стану погашення заборгованості із заробітної плати на підпорядкованих підприємствах, інформацію щоденно подавати до 1500 год. головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації для узагальнення та інформування Мінпраці та облдержадміністрації;
  • переглянути графіки погашення заборгованості із заробітної плати підпорядкованих підприємств - боржників;
  • вжити кардинальних заходів для прискорення погашення боргів з оплати праці на підприємствах державної форми власності.

3.Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації (Г.Карп), головам райдержадміністрацій та міським головам вжити невідкладних заходів щодо погашення заборгованості місцевих бюджетів перед підприємствами комунальної форми власності.

4.Головному управлінню економіки (М.Смачило), головному управлінню сільського господарства і продовольства (М.Савка) облдержадміністрації, Івано-Франківському регіональному управлінню з питань банкрутства (Ю.Мартинюк) спільно з профспілковими організаціями забезпечити погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах, які припинили свою діяльність.

5.Івано-Франківському регіональному управлінню з питань банкрутства (Ю.Мартинюк) спільно з арбітражними керуючими з метою погашення заборгованості із заробітної плати працівникам підприємств, стосовно яких запроваджено процедуру згідно із Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", забезпечити неухильне виконання Закону України від 21.10.2004р. № 2103-ІУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення своєчасності виплати заробітної плати". Інформацію про рух коштів подавати щочетверга головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації для узагальнення.

6.Обласному управлінню юстиції (П. Черепій) посилити контроль за роботою Державної виконавчої служби щодо підвищення результативності виконання судових рішень та вимог про стягнення заборгованості із заробітної плати.

7.Територіальній державній інспекції праці (Я.Палійчук) спільно з правоохоронними органами здійснити комплексні перевірки підприємств-боржників, які допустили поточну заборгованість із виплати заробітної плати.

8.Вважати такими, що втратили чинність, розпорядження облдержадміністрації від 05.10.2004р. № 611 "Про стан виконання в області Указу Президента України від 25.05.2004р. № 576 "Про невідкладні заходи щодо завершення погашення заборгованості із заробітної плати", від 21.10.2004р. № 660 "Про стан виконання в області Указу Президента України від 25.05.2004р. № 576 "Про невідкладні заходи щодо завершення погашення заборгованості із заробітної плати" та від 12.11.2004р. № 706 "Про стан погашення заборгованості оплати праці, виплати пенсій та інших соціальних виплат в містах і районах області".

9. Контроль" за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації О.Пилип’юка.

23.12.2004 10:49