Розпорядження від 2003-03-31. № 255

Про надзвичайну протиепідемічну комісію облдержадміністрації

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 31.03.2003. №255

м. Івано-Франківськ

Про надзвичайну протиепідемічну комісію облдержадміністрації

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2002р. № 1501 "Про затвердження Типового положення про державну надзвичайну протиепідемічну комісію при Раді Міністрів Автономної Республіки Крим, областей, Київській та Севастопольській міській, районній державній адміністрації", з метою контролю за виконанням санітарних, профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання розповсюдженню в області інфекційних хвороб, масових неінфекційних захворювань (отруєнь) та радіаційних уражень людей, а також ліквідації епідемій, спалахів інфекційних хвороб, додержанням юридичними та фізичними особами санітарних норм, спрямованих на захист здоров'я і життя людей та довкілля:

1. Затвердити надзвичайну протиепідемічну комісію облдержадміністрації у новому складі (додається).

2. Надати надзвичайній протиепідемічній комісії облдержадміністрації право приймати рішення з питань координації діяльності управлінь та відділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, установ, підприємств і організацій всіх форм власності, а також приватних осіб, спрямовані на локалізацію та ліквідацію масових інфекційних захворювань, вживати заходів для запобігання їх виникненню та розповсюдженню.

3. Рішення комісії є обов'язковими для виконання органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, посадовими особами-та громадянами.

4. Районним державним адміністраціям та міськвиконкомам затвердити на місцях склад районних, міських надзвичайних протиепідемічних комісій.

5. Вважати такими, що втратили чинність, розпорядження обласної державної адміністрації від 05 січня 1999р. № 3 „Про надзвичайну протиепідемічну комісію”, від 22 червня 2000 р. № 388 "Про зміни в складі надзвичайної комісії.

Голова обласної
державної адміністрації

Михайло Вишиванюк

 

 

Затверджено
розпорядженням облдержадміні­страції від 31.03. 2003р. №255

 

Склад
надзвичайної протиепідемічної комісії облдержадміністрації

О.Турчак. - перший заступник голови облдержадміністрації, голова комісії
М.Яворський - начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації, заступник голови комісії
О.Кіряк - головний державний санітарний лікар області, заступник голови комісії
Л.Мурзова - заступник головного державного санітарною лікаря області, секретар комісії
  Члени комісії:
І.Адамчук - перший заступник начальника управління МВС України в області
Р.Гурський - начальник управління ветеринарної медицини в Івано-Франківській області
І.Дирбавка - технічний директор ВАТ "Прикарпаттяобленерго"
З.Запухляк - начальник Івано-Франківського обласного автотранспортного управління
Г.Карп - начальник головного фінансового управління облдержадміністрації
П.Романів - генеральний директор Івано-Франківської дирекції ВАТ "Укртелеком"
О.Смішко - начальник управління з питань надзвичайних си­туацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдерж­адміністрації
З.Федорук - перший заступник начальника головного управління економіки, промисловості та розвитку підприємництва облдержадміністрації
Д.Футулуйчук - начальник управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Івано-Франківській області
31.03.2003 00:00