Розпорядження від 2003-04-07. № 270

Про проведення в області "Дня довкілля-2003" та підготовку до Великодних свят

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 07.04.2003. №270

м. Івано-Франківськ

Про проведення в області "Дня довкілля-2003" та підготовку до Великодних свят

На виконання Указу Президента України від 6 серпня 1998 року № 855/98 "Про День довкілля" та приведення до Великодних свят в належний санітарний стан населених пунктів області, територій, підприємств і організацій, індивідуальних дворів, місць масового відпочинку - парків, скверів, зелених зон, полігонів твердих побутових відходів, створення нових зелених насаджень, впорядкування кладовищ, водоохоронних зон водних об'єктів, відповідно до рішення спільного засідання колегії облдержадміністрації та президії обласної ради від 25.03.2003 року:

1. Районним державним адміністраціям, виконкомам міських, селищних, сільських рад разом з керівниками підприємств, організацій, установ, шкіл, середніх спеціальних та вищих учбових закладів розробити на період з 1 квітня по 1 травня 2003 року план заходів щодо проведення "Дня довкілля-2003" та підготовки до Великодних свят і забезпечити його виконання.

2. Провести конкурс між населеними пунктами та районами області. За результатами преміювати у таких розмірах трьох переможців відповідно за 1, 2, 3 місце:

серед районів, міст, селищ міського типу - З0 тис.грн., 20 тис.грн., 10 тис.грн.;
серед сіл -15 тис.грн., 10 тис.грн., 5 тис.грн.

При підбитті підсумків конкурсу врахувати виконання комплексу робіт щодо приведення в належний санітарний стан населених пунктів, територій підприємств та організацій, індивідуальних дворів, впорядкування кладовищ, місць масового відпочинку - парків, скверів,

зелених зон, полігонів для побутового сміття, створення нових зелених насаджень.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації (Г.Карп) профінансувати головні управління економіки, промисловості і розвитку підприємництва (Ю.Півнєв), сільського господарства і продовольства (В.Довбня) для проведення видатків з преміювання за рахунок коштів, передбачених на виконання регіональних програм, відповідно:

- стабілізації та соціальне - економічного розвитку області - 60 тис.грн.;

- з розвитку сільськогосподарського виробництва - З0 тис.грн.

4. Затвердити склад конкурсної комісії для підбиття підсумків конкурсу щодо проведення в області "Дня довкілля - 2003" та підготовки до Великодних свят (додається).

5. Управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації (В.Бервецький), облсанепідемстанції (О. Кіріяк), державному управлінню екології та природних ресурсів в області (М. Приходько), забезпечити координацію робіт щодо приведення в належний санітарний стан населених пунктів області.

6. Управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації (В.Бервецький), обласному виробничому управлінню по меліорації та водному господарству (А.Горовий), органам виконавчої влади та місцевого самоврядування розробити і забезпечити реалізацію необхідних заходів для приведення стану територій водоохоронних зон водних об'єктів у відповідність із вимогами екологічного та. санітарне-гігієнічного законодавства.

7. Рекомендувати:

- громадським об'єднанням, політичним партіям провести організаційну роботу щодо залучення широких верств населення до виконання робіт;

- засобам масової інформації області висвітлювати хід проведення робіт щодо проведення "Дня довкілля-2003" та підготовки до Великодних свят.

8. Районним державним адміністраціям, виконкомам міст обласного підпорядкування до 25.04.2003 р. подати державному управлінню екології та природних ресурсів області звіт про виконання заходів.

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації О.Турчака.

Голова обласної
державної адміністрації

Михайло Вишиванюк

 

 

Затверджено
розпорядженням облдержадміністрації від 07.04.2003р. № 270

СКЛАД
конкурсної комісії для підбиття підсумків конкурсу щодо проведення в області "Дня довкілля - 2003" та підготовки до Великодних свят

О.Турчак - перший заступник голови обласної державної адміністрації, голова комісії
  Члени комісії:
І.Басюк - голова ради профспілок області
В.Бервецький - начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації
М.Бойко - начальник обласного управління земельних ресурсів
О.Голубчак - начальник обласного управління лісового господарства
Л.Горовий. - начальник обласного виробничого управління по меліорації та водному господарству
О.Джура - начальник управління освіти і науки облдержадміністрації
О.Кіріяк - головний державний санітарний лікар області
М.Приходько - начальник державного управління екології та природних ресурсів в області
М.Ходам - начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації
07.04.2003 00:00