Розпорядження від 2002-12-28. № 1005

Про відзначення в області 85-ї річниці з дня проголошення Західно-Української Народної Республіки

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 28.12.2002.№ 1005

м. Івано-Франківськ

Про відзначення в області 85-ї річниці з дня проголошення Західно-Української Народної Республіки

 

На відзначення в листопаді 2003 року 85-ї річниці з дня проголошення Західно-Української Республіки (ЗУНР)

1. Районним державним адміністраціям і міськвиконкомам розробити і затвердити заходи щодо підготовки та святкування 85-ї річниці ЗУНР, передбачивши в них проведення в районних центрах, містах, селах і селищах урочистих зборів, покладання квітів до пам'ятників видатним політичним і державним діячам, до могил Українських Січових Стрільців та воїнів УПА, проведення ювілейних конференцій, академій, тематичних виставок, презентацій, вечорів, присвячених ювілею.

2. Управлінням освіти і науки (О.Джура), у справах сім'ї та молоді (Г.Боднар) облдержадміністрації організувати та провести протягом 2003 року в закладах освіти різних рівнів акредитації години історичної пам'яті, уроки української державності, радіопередачі на відзначення пам'ятної дати.

3. Прикарпатському університету ім.В.Стефаника (В.Кононенко) спільно з Інститутом українознавства ім. І.Крип'якевича НАН України провести III міжнародну наукову конференцію, присвячену 85-річчю проголошення Західно-Української Народної Республіки.

4. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації (І.Дячишин) включити у програму книговидання на 2003 рік видання 3 тому збірника документів "Західно-Українська Народна Республіка 1918-1923. Документи і матеріали" у 5 томах (відповідальний редактор - професор Прикарпатського університету ім.В.Стефаника О.Карпенко) та сприяти широкому висвітленню в засобах масової інформації історичного значення проголошення ЗУНР та висвітленню святкових тематичних заходів.

5. Управлінню культури облдержадміністрації (Г.Карась) провести урочисте засідання та святковий концерт в Івано-Франківському обласному музично-драматичному театрі.

6. Головному фінансовому управлінню (Г.Карп) профінансувати управлінню культури (Г.Карась) та управлінню у справах преси та інформації (І.Дячишин) обласної державної адміністрації видатки, пов'язані з проведенням зазначених заходів в межах коштів, передбачених на вказану мету.

7. Управлінню з питань внутрішньої політики облдержадміністрації (С.Кобута) спільно з ВУТ "Просвіта" провести політико-просвітницькі дні за тематикою свята.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Б.Томенчука.

Голова обласної
державної адміністрації

Михайло Вишиванюк

28.12.2002 00:00