Розпорядження від 2002-12-25. № 985

Про створення центру регіональної інформації та регіонального інформаційного порталу на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім.І.Франка

Розпорядження
від 25.12.2002 №985

м. Івано-Франківськ

Про створення центру регіональної інформації та регіонального інформаційного порталу на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім.І.Франка

 

Відповідно до указів Президента України від 22.03.2000р. №490 „Про невідкладні заходи щодо розвитку бібліотек України", від 31.07.2000р. №928 „Про заходи щодо розвитку національної складової глобальної інформаційної мережі Інтернет та забезпечення широкого доступу до цієї мережі в Україні":

1. Створити центр регіональної інформації та регіональний інформаційний портал на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім.І.Франка.

2. Управлінням обласної державної адміністрації, обласному управлінню статистики (М.Кривий), Івано-Франківському обласному (Г.Горбаль) та міському (Г.Бандура) центрам зайнятості забезпечити систематичне (щомісячне) надання обласній універсальній науковій бібліотеці ім.І.Франка інформації з профільної діяльності. Івано-Франківській Торгово-промисловій палаті (В.Гуменюк) надати бібліотеці інформацію про економічний потенціал регіону, виробників товарів і послуг.

3. Обласній універсальній науковій бібліотеці ім.І.Франка формувати регіональний інформаційний продукт, за допомогою нових технологій забезпечити широку поінформованість, соціальнозначиму інформацію про регіон.

4. Управлінню культури облдержадміністрації (Г. Карась) при поданні бюджетного запиту головному фінансовому управлінню облдержадміністрації (Г.Карп) передбачити в бюджеті на 2003р. кошти для фінансування комп'ютеризації обласної універсальної наукової бібліотеки ім.І.Франка в розмірі ЗО тис. грн. (відповідно до Програми розвитку культури Прикарпаття на 2002-2005рр, затвердженої рішенням сесії обласної ради від 19.03.2002р. №630-26/2020) для представлення документальних ресурсів обласної бібліотеки в світовій мережі Інтернет шляхом, створення, електронного онлайнового каталогу як однієї з вагомих частин регіонального інформаційного порталу.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Б.Томенчука.

Голова обласної
державної адміністрації

Михайло Вишиванюк

25.12.2002 00:00