Розпорядження від 2002-12-09. № 936/205-р

Про відзначення в області 65-ої річниці від дня народження Вячеслава Чорновола

Розпорядження
від 09.12.2002 936/205-р

м. Івано-Франківськ

Про відзначення в області
65-ої річниці від дня
народження Вячеслава Чорновола

На вшанування пам’яті та з нагоди 65-ої річниці від дня народження Героя України, багатолітнього політв’язня, народного депутата України трьох скликань, голови Народного Руху України Вячеслава Чорновола, враховуючи рішення IV сесії обласної ради від 22.11. 2002 року №110-4/2002:

1. Управлінню культури облдержадміністрації (Г.Карась) забезпечити проведення в обласному муздрамтеатрі ім.І.Франка 23 грудня 2002 року тематичного літературно-публіцистичного вечора.

2. Івано-Франківському міськвиконкому:

- 24 грудня 2002 року, у день народження В. Чорновола, закласти наріжний камінь Арки Конституції України;

- обладнати місце покладання вінків та квітів до меморіальної стели - В.Чорноволу на вулиці, яка носить його ім'я.

3. Головам райдержадміністрацій, міським головам спільно з ВУТ "Просвіта" на вшанування пам’яті В.Чорновола провести в населених пунктах області літературно-мистецькі вечори.

4. Управлінню освіти та науки облдержадміністрації (О.Джура) провести в навчальних закладах області уроки пам’яті, тематичні вечори, конкурси учнівських творів, дитячих малюнків "Україна навколо мене".

5. Управлінню з питань внутрішньої політики облдержадміністрації (С.Кобута) організувати проведення єдиного політико-просвітницького дня, приуроченого історичній та політичній постаті В.Чорновола.

6. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації (І.Дячишин) організувати видання виступу Богдана Томенчука перед першою річницею загибелі В.Чорновола "Він був пророком у своїй Вітчизні" та буклету "Вячеслав Чорновіл", передати безоплатно твори друку бібліотечним закладам освіти та культури області.

7. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації (Г.Карп) профінансувати:

- управління культури облдержадміністрації (Г.Карась) в межах асигнувань, передбачених на проведення культурно-мистецьких заходів (кошторис додається);

- управління у справах преси та інформації облдержадміністрації (І.Дячишин) на суму 5,0 тис.грн. в межах коштів, передбачених на книговидання на видання зазначених творів.

8. Рекомендувати засобам масової інформації області широко висвітлювати відзначення пам’ятної дати, організувати радіо- і телепередачі про життєвий шлях В.Чорновола.

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Б.Томенчука та заступника голови обласної ради Р.Постолянюк.

Голова обласної державної
адміністрації

Михайло Вишиванюк

Голова обласної ради
 

Василь Брус

09.12.2002 00:00