Розпорядження від 2002-12-10. № 937

Про заборону в області продажу та використання петард

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 10.12.2002. № 937

м. Івано-Франківськ

Про заборону в області
продажу та використання
петард

1. Для попередження нещасних випадків, заподіяння громадянам фізичної, психологічної та моральної шкоди заборонити продаж закладами торгівлі всіх форм власності і використання в громадських місцях та місцях масового відпочинку петард й інших вибухонебезпечних пристроїв.

2. Головному управлінню зовнішніх зв'язків, туризму і торгівлі облдержадміністрації (В.Квочак) та управлінню Державного комітету України у справах захисту прав споживачів в області (Я.Ходан) продовжувати здійснювати заходи щодо заборони продажу петард й інших вибухонебезпечних пристроїв.

3. Управлінню Міністерства внутрішніх справ України в області (Б.Керницький), Івано-Франківській митниці (А.Цапів) забезпечити контроль за ввезенням, реалізацією і використанням петард й інших вибухонебезпечних пристроїв та притягнення до відповідальності осіб, які порушують громадський порядок.

4. Вважати таким, що втратило чинність, розпорядження облдержадміністрації від 9 грудня 1999 року №820 "Про заборону в області продажу та використання петард".

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Б. Костюка.

Голова обласної
державної адміністрації

Михайло Вишиванюк

10.12.2002 00:00