22 січня пройде Молитва за мир та припинення війни в Україні

news-image
Сьогодні в облдержадміністрації відбулася прес-конференція щодо організації важливої події, яка буде відбуватися 22 січня, в День соборності України - Молитви за мир та припинення війни. З представниками ЗМІ спілкувалися перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка, голова обласної ради Олександр Сич, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, архієреї Церков Прикарпаття.

Зазначалося, що митрополити Івано-Франківської єпархії Української греко-католицької церкви, Івано-Франківсько-Галицької єпархії Православної церкви України, Івано-Франківської єпархії Православної церкви України, Івано-Франківського деканату Львівської архідієцезії Римсько-католицької церкви України підписали звернення та закликали 22 січня, на відзначення  Дня Соборності України, провести в Івано-Франківську на площі Андрея Шептицького Молитву за мир та припинення війни в Україні. Співорганізаторами заходу є обласна державна адміністрація, обласна та міська ради.

«День Соборності – це особливе свято для українців. Єдність і непорушність кордонів нашої держави сьогодні відстоюють наші  військові на Сході України. Як сказано в писанні «Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться»,- зазначила Марія Савка. -  Хочу подякувати  нашим архієреям за ініціативу спільної молитви, адже вона є дуже важливою. Україні потрібен мир. І ми зі свого боку зробимо все для належної організації цього заходу». 

Представники різних релігійних конфесій наголошували,  що метою заходу є єднання церков та релігійних організацій Івано-Франківщини у молитві задля припинення війни в нашій державі.

 «День Соборності України – це свято, що нагадує нам про непорушну єдність українських земель у вільній державі, символізує єдність українців незалежно від політичних поглядів, національності та віросповідання. І ми будемо робити все від нас залежне, щоб обєднати людей у Молитві за єдність і припинення війни в Україні», - наголосив митрополит  Іоасаф.

Додамо, що до проведення Молитви  будь залучатися  усі жителі Прикарпаття,   адже 22 січня о 16-й годині в усіх храмах будуть бити у дзвони та молитися за мир.

20.01.2020 11:59