Громадська рада

Склад громадської ради при Івано-Франківській ОДА/ Склад комітетів Громадської ради

Голова громадської ради – Глагович Михайло Васильович

Перший заступник голови громадської ради – Присяжнюк Михайло Петрович

Заступник голови громадської радиСабадош Юрій Іванович

Cекретар – Солодчук Марія  Василівна

 Постійні комітети
громадської ради при облдержадміністрації
скликання 2017-2019 рр.

1.     Комітет Громадської ради з питань духовності, національної культури, розвитку громадянського суспільства та свободи слова.

1)    Якимечко М. Б. – голова комітету

2)    Солодчук М. В. - секретар

3)    Пантелюк Л. Я. - заступник

4)    Шведюк У. А.

5)    Романишин Є. І.

6)    о. Іван Сас

7)    Венник Б. М.

8)    Корінь М. Д.

 

2.     Комітет Громадської ради з питань національної безпеки, оборони та волонтерської діяльності.

1)    Абрамів В. З. – голова комітету

2)    Мойсишин Б. В.

3)    Олексюк В. В.

4)    Присяжнюк М. П.

5)    Цівка М. В.

6)    Назарук І. В.

 

3.     Комітет Громадської ради з питань законності та правопорядку, судової влади та дотримання прав людини.

1)    Стрипа І. С. – голова комітету

2)    Гринюк Ю. Ю.

3)    Вацик Ю. Ю.

4)    Мельник В. Б.

5)    Мойсишин Б. В.

6)    Присяжнюк М. П.

7)    Валентієв В. В.

 

4.     Комітет Громадської ради з питань економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності.

1)    Сінькевич О. В. – голова комітету

2)    Грейда Т. П. заступник, секретар

3)    Павликівський Б. М.

4)    Бабій І. М.

5)    Лисюк М. В.

6)    Сабадош Ю. І.

7)    Іваночко І. В.

8)    Валентієв В. В.

 

5.     Комітет Громадської ради з питань аграрної політики, земельних відносин, децентралізації влади та формування територіальних громад.

1)    Шнайдер Т. М. - голова комітету

2)    Вацик Ю. Ю. – заступник і секретар

3)    Мельник В. Б.

4)    Сінькевич О. В.

5)    Лисюк М. В.

6)    Солодчук М. В.

 

6.     Комітет Громадської ради з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення.

1)    Толкачова Н. В. - голова комітету

2)    Молодій В. Б. - заступник

3)    Пантелюк Л. Я.

4)    Боднар Ф. І.

5)    Бабій І. М.

6)    Венник Б. М.

7)    Романишин Є. І.

8)    Глагович М. В.

9)    Лисюк В. І.

 

7.     Комітет Громадської ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури та спорту.

1)    Циганин М. П. - голова комітету

2)    Грейда Т. П. - заступник

3)    Цівка М. В.

4)    Корінь М. Д.

5)    Шведюк У. А.

6)    Олексюк В. В.

 

8.     Комітет Громадської ради з питань екології та захисту природних ресурсів.

1)    Лисюк В. І. - голова комітету

2)    Стрипа І. С.

3)    Абрамів В. З.

4)    Шнайдер Т. М.

5)    Глагович М. В.

6)    Мельничук І. В.

7)    Назарук І. В.

05.11.2013 15:03