Розпорядження від 2002-08-23. № 629

Про обмеження проїзду великовагового транспорту дорогами загального користування

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 23.08.2002 № 629

 м. Івано-Франківськ

Про обмеження проїзду
великовагового транспорту
дорогами загального користування

При сталій спекотній погоді (якщо температура повітря протягом двох і більше днів більше 25 С може початись руйнування асфальтного дорожнього покриття від дії великовагових транспортних засобів.

З метою збереження дорожнього покриття в цей період:

1. Службі автомобільних доріг в Івано-Франківській області разом з управлінням ДАІ УМВС України в Івано-Франківській області і ДП "Івано-Франківський "Облавтодор", як основним генеральним підрядником дорожніх робіт, визначатись у кожному конкретному випадку щодо обмеження руху на окремих ділянках доріг великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 20 тонн і вісьовим навантаженням 5 тонн з 8-ї години ранку до 23-ї години вечора включно.

Обмеження руху, як виняток, не розповсюджується на транспортні засоби, які здійснюють перевезення вантажів, що швидко псуються, та ті, які використовуються під час ліквідації наслідків стихійних явищ або надзвичайних ситуацій.

2. ДП "Івано-Франківський "Облавтодор" вжити заходів до своєчасного виставляння і зняття відповідних дорожніх знаків та іншої інформації, а також інформування транспортних організацій області про обмеження руху великовагових транспортних засобів при високих температурах.

3. Управлінню державтоінспекціїї УМВС України в Івано-Франківській області здійснювати постійний контроль за проїздом великовагових транспортних засобів, особливо в період високих температур.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації

Зіновій Митник

23.08.2002 00:00