Розпорядження від 2002-08-15. № 613

Про туристично-екологічний проект молодіжної адміністрації області “Підкоримо Чорногору”

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 15.08.2002 № 613

 м. Івано-Франківськ

Про туристично-екологічний проект
молодіжної адміністрації області
“Підкоримо Чорногору”

З нагоди 11-ї річниці незалежності України та з метою пропагування серед молоді області здорового способу життя, бережливого ставлення до природи шляхом проведення туристичного походу найвищими вершинами Карпат (Чорногірський хребет) та екологічних акцій впродовж маршруту:

1. Головному управлінню зовнішніх зв‘язків, туризму і торгівлі облдержадміністрації (В. Квочак) спільно з молодіжною адміністрацією області (А. Лис) реалізувати туристично-екологічний проект “Підкоримо Чорногору” відповідно до робочого плану згідно з додатком.

2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації (Г. Карп) профінансувати головному управлінню зовнішніх зв‘язків, туризму і торгівлі облдержадміністрації (В. Квочак) кошти, передбачені в обласному бюджеті на регіональні програми, згідно з кошторисом, що додається.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації З. Митника.

Голова обласної
державної адміністрації

Михайло Вишиванюк

15.08.2002 00:00За словами Дениса Шмигаля, проведення сьогоднішнього засідання є одним із заходів на виконання Указу Президента України «Про розвиток регіону українських Карпат», який передбачає розробку Державної програми розвитку гірських територій у чотирьох областях.

«Державна програма розвитку гірських територій допоможе об’єднати усі наявні ресурси Держбюджету та міністерств задля реалізації в наступному році програмним способом ефективного та поетапного розвитку гірських територій, - зазначив керівник області. – Вона дасть змогу акумулювати стратегічні напрямки розвитку зазначених територій Прикарпаття на наступні три роки».

Своєю чергою В’ячеслав Негода зауважив, що вже до початку вересня від кожної з областей повинні бути сформульовані пропозиції до програми, які у перспективі перетворять регіон на потужний інвестиційних хаб, де розвиватиметься не лише туристична індустрія, а й багато інших галузей. Він також закликав долучитися до спільної роботи щодо напрацювання пропозицій представників влади, громад та бізнес-спільноти.

Разом з тим урядовець зазначив, що до кінця поточного року області повинні підготувати і регіональні стратегії розвитку, які передбачатимуть умови економічного зростання.