Розпорядження від 2002-08-21. № 623

Про запобігання порушень громадського порядку і надзвичайних ситуацій під час святкування 11-річниці незалежності України

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 21.08.2002 № 623

 м. Івано-Франківськ

Про запобігання порушень
громадського порядку і
надзвичайних ситуацій під
час святкування 11-річниці
незалежності України

З метою належної організації охорони громадського порядку та безпеки громадян під час відзначення 11-ї річниці незалежності України, недопущення порушень громадського порядку та інших протиправних дій:

1. Управлінню Міністерства внутрішніх справ України в області (І.Адамчук) забезпечити охорону громадського порядку та безпеку громадян під час проведення урочистостей з нагоди 11-ї річниці незалежності України.

2. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації (О.Смішко) забезпечити необхідні умови щодо недопущення надзвичайних ситуацій під час проведення масових культурно-мистецьких, спортивних та історико-просвітницьких заходів.

3. Райдержадміністраціям та органам місцевого самоврядування при організації виїзної та виносної торгівлі продовольчою групою товарів у місцях проведення урочистостей, згідно з чинним законодавством, не допустити реалізацію алкогольних напоїв.

4. Виконкомам міських, селищних та сільських рад при видачі одноразових дозволів для здійснення виїздної та виносної торгівлі у місцях святкування заборонити продаж пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв у скляній тарі.

Перший заступник
голови обласної державної
адміністрації

Зіновій Митник

21.08.2002 00:00