Розпорядження від 2002-08-06. № 580

Про проведення суцільної інвентаризації Єдиного державного реєстру підприємств та організацій області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 06.08.2002. №  580

м. Івано-Франківськ

Про проведення суцільної інвентаризації
Єдиного державного реєстру
підприємств та організацій області

Єдиний державний реєстр підприємств та організацій (далі - ЄДРПОУ) є основним джерелом обліку підприємств і організацій, їх розподілу за формою власності, підпорядкованості, видах економічної діяльності і т.д. Станом на 01.07.2002р. в ньому знаходиться близько 21,0 тис. суб'єктів, частина з яких призупинила свою діяльність у зв'язку з реформуванням власності, змінила організаційну структуру, вид економічної діяльності тощо. Беручи до уваги наведене:

1. Провести суцільну інвентаризацію суб’єктів області, включених до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій.

Відповідно до цього обласному управлінню статистики (М.Кривий) до 15 серпня 2002 року передати реєструючим службам районних державних адміністрацій і міськвиконкомів переліки суб'єктів згідно з територіальним поділом для їх уточнення та внесення необхідних змін.

2. Головам райдержадміністрацій і міським головам до 1 жовтня 2002 року забезпечити проведення інвентаризації та уточнення відповідними реєструючими службами класифікаційних ознак зазначених суб'єктів, подати обласному управлінню статистики інформацію по тих із них, в реєстраційних даних яких сталися зміни.

3. Обласному управлінню юстиції (П.Черепій), управлінню у справах національностей, міграцій та релігій облдержадміністрації (М.Путько) спільно з обласним управлінням статистики (М.Кривий) до 1 жовтня 2002 року провести інвентаризацію і звірення даних по зареєстрованих та включених в ЄДРПОУ громадських та релігійних організаціях, при необхідності внести відповідні зміни.

4. Обласному управлінню статистики (М.Кривий) до 1 грудня 2002 року забезпечити внесення відповідних змін до ЄДРПОУ.

5. Державній податковій адміністрації в області (Г.Мазур) до 1 жовтня 2002 року провести інвентаризацію суб'єктів господарювання, які протягом останніх років не здійснюють фінансово-господарську діяльність, та в установленому законодавством порядку порушити перед господарським судом питання про їх ліквідацію.

6. Головам райдержадміністрацій, міським головам, обласному управлінню юстиції, управлінню у справах національностей, міграцій та релігій облдержадміністрації, державній податковій адміністрації в області та обласному управлінню статистики доповісти про проведену роботу до 1 січня 2003 року.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Ігора Зварича.

Голова обласної
державної адміністрації 

Михайло Вишиванюк

06.08.2002 00:00