Розпорядження від 2002-08-06. № 578

Про тарифи на ритуальні послуги, необхідні для поховання

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 06.08.2002 № 578

 м. Івано-Франківськ

Про тарифи на ритуальні послуги,
необхідні для поховання

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України 25.12.1996 № 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" та змін до неї :

1. Запровадити для усіх суб'єктів підприємницької діяльності незалежно від форми власності державне регулювання тарифів (цін) на надання ритуальних послуг, виготовлення та реалізацію виробів ритуального призначення, необхідних для поховання, встановивши при їх формуванні граничний рівень:

- рентабельності до 15 відсотків - при наданні послуг та виготовленні виробів ритуального призначення;

- торговельної надбавки до 10 відсотків до оптової ціни - при реалізації виробів ритуального призначення власного виробництва через торговельну мережу;

- торговельної надбавки до 20 відсотків до ціни виробника або митної вартості - при реалізації покупних виробів ритуального призначення.

2. Затвердити Тимчасовий перелік на надання ритуальних послуг, виготовлення та реалізацію виробів ритуального призначення, необхідних для поховання, тарифи (ціни) на які підлягають державному регулюванню згідно з пунктом 1 цього розпорядження.

Голова обласної державної
адміністрації

Михайло Вишиванюк

06.08.2002 00:00