Розпорядження від 2002-05-07. № 327

Про комісії з призначення допомоги малозабезпеченим сім'ям з дітьми

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 07.05.2002.№ 327

м.Івано-Франківськ

Про комісії з призначення допомоги
малозабезпеченим сім'ям з дітьми

З метою реалізації права малозабезпечених сімей з дітьми на державну підтримку у разі, коли обидва працездатні батьки не працюють і відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2002 р. № 343 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України":

1. Головам райдержадміністрацій та міським головам:

- утворити комісії при виконкомах сільських, селищних рад для попереднього розгляду питань призначення (непризначення) допомоги малозабезпеченим сім'ям з дітьми, виходячи з конкретних обставин, що склалися, на підставі акту обстеження матеріальво-побутових умов сім'ї;

- доручити комісіям з розгляду питань надання житлових субсидій при райдержадміністраціях та міськвиконкомах розглядати питання призначення допомоги малозабезпеченим сім'ям з дітьми, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім'ї.

2. Органам праці та соціального захисту населення області допомогу в таких випадках призначати на підставі рішення комісії і акту обстеження матеріально-побутових умов сім'ї за участю соціального інспектора.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Богдана Томенчука.

Голова обласної
державної адміністрації

Михайло Вишиванюк

07.05.2002 00:00