Розпорядження від 2002-05-20. № 345

Про затвердження нормативів плати за спеціальне використання лісових ресурсів місцевого значення

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 20.05.2002 № 345

м.Івано-Франківськ

Про затвердження нормативів
плати за спеціальне використання
лісових ресурсів місцевого значення

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.01.97 р. №44 "Про затвердження такс на деревину лісових порід, що відпускаються на пні, і на живицю'' та враховуючи рішення колегії облдержадміністрації від 31.08.2001 р.:

1. Затвердити нормативи плати за спеціальне використання лісових ресурсів місцевого значення згідно з додатком.

2. Спеціальне використання лісових ресурсів місцевого значення проводити згідно з Порядком заготівлі другорядних лісових матеріалів і здійснення побічних користувань в дісах України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.96. №449.

3. Плату за спеціальне використання лісових ресурсів місцевого значення всім лісокористувачам вносити на розділ 10 місцевого бюджету за місцем заготівлі (закупки) до отримання лісового квитка. Остаточний розрахунок за лісові ресурси місцевого значення здійснювати протягом місяця після фактичного закінчення заготівлі.

4. Постійним лісокористувачам (держлісгоспам, міжгосподарським лісгоспам, військовому лісгоспові. Карпатському національному природному паркові, природному заповіднику "Горгани", УкрНДІгірліс) щоквартально подавати в державні податкові інспекції звіти-інформації про видачу лісових квитків на спеціальне використання лісових ресурсів місцевого значення.

5. Встановити, що за використання лісових ресурсів місцевого значення без лісових квитків суб'єкти підприємницької діяльності притягаються до відповідальності згідно з чинним законодавством.

6. Вважати таким, що втратило чинність, розпорядження облдержадміністрації від 27.05.1997 року №351 "Про затвердження нормативівплати за спеціальне використання лісових ресурсів місцевого значення ".

7.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на в.о.першого заступника голови облдержадміністрації З.Митника.

Голова обласної
державної адміністрації

Михайло Вишиванюк

20.05.2002 00:00