Розпорядження від 2002-04-18. № 277

Про відзначення в області 57-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 18.04.2002 № 277

м. Івано-Франківськ

Про відзначення в області
57-ї річниці Перемоги у
Великій Вітчизняній війні

Відповідно до Розпорядження Президента України від 9.04.2002р. №60/2002-рп "Про відзначення 57-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" та з метою пошанування вкладу українського народу у подолання фашизму:

 1. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам провести в містах, селищах, інших населених пунктах області урочисті збори, меморіальні заходи, зокрема, покладання квітів до меморіалів полеглих воїнів та інших пам'ятних місць, концерти майстрів мистецтв і художніх колективів, зустрічі керівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з ветеранською громадськістю.
 2. Упорядкувати військові поховання, забезпечити належний стан меморіалів, пам"ятних знаків, музеїв і кімнат бойової слави на підприємствах та у навчальних закладах, які відображають внесок українського народу в Перемогу над фашизмом, проводити пошукові роботи.

  Вишукати можливість відзначення учасників війни та учасників визвольних змагань, не передбачених статтею 19 Закону України"Про державний бюджет України на 2002 рік"

 3. Управлінням з питань внутрішньої політики (В.Буджак), культури (Г.Карась) облдержадміністрації організувати та провести 9 травня 2002 року в приміщенні обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка урочисте засідання та тематичний концерт з нагоди 57-ї річниці Перемоги за участю представників органів виконавчої влади, ветеранських організацій, громадсько-політичних об"єднань та воїнів Збройних Сил України.
 4. Головному фінансовому управлінню (М.Логін) профінансувати управлінню культури облдержадміністрації (Г.Карась) кошти для забезпечення фінансування святкових заходів в межах асигнувань, передбачених в обласному бюджеті на культурно-мистецькі заходи (кошторис додається).
 5. Головному управлінню праці та соціального захисту (І.Шовковий) забезпечити до 5 травня 2002 року виплату разової грошової допомоги ветеранам другої світової війни відповідно до статті 19 Закону України "Про державний бюджет України на 2002 рік".
 6. З метою зміцнення матеріальної бази територіальних центрів соціального обслуговування пенсіонерів виділити радіоприймачі для ветеранів війни, які проживають у будинках-інтернатах і територіальних центрах соціального обслуговування пенсіонерів.

 7. Управлінню охорони здоров"я облдержадміністрації (М.Яворський) забезпечити проведення комплексних профілактичних оглядів ветеранів війни, вдів учасників бойових дій.
 8. Управлінням з питань оборонної і мобілізаційної роботи (М.Мороз) та освіти і науки облдержадміністрації (Р.Постолянюк) спільно з обласною організацією Спілки офіцерів України, громадськими організаціями ветеранів провести відповідні заходи військово-патріотичної та виховної роботи у військових підрозділах, загальноосвітніх школах, інших навчальних закладах області.
 9. Управлінню в справах сім"ї і молоді (Г.Боднар) та з питань фізичної культури і спорту (Й.Бербець) облдержадміністрації провести відповідні молодіжно-патріотичні акції та спортивні змагання з нагоди 57-ї річниці Перемоги у Великій вітчизняній війні 1941-1945 років.
 10. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації (І.Дячишин) забезпечити широке висвітлення в засобах масової інформації ходу підготовки та проведення заходів з нагоди 57-ї річниці Перемоги у другій світовій війні.
 11. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Б.Томенчука.

Голова обласної
державної адміністрації

Михайло Вишиванюк

18.04.2002 00:00