Розпорядження від 2002-04-22. № 290

Про активізацію роботи громадських формувань з охорони громадського порядку

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 22.04.2002 № 290

м. Івано-Франківськ

Про активізацію роботи громадських
формувань з охорони громадського
порядку

На виконання вимог Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку та державного кордону" здійснено ряд організаційних та практичних заходів щодо підвищення ефективності участі громадськості в охороні громадського порядку, розвитку партнерських відносин між міліцією та населенням області.

Однак, залишається невирішеним ряд питань, повільно йде процес створення нових громадських формувань, поповнення і перереєстрація вже діючих, недостатньо вирішуються питання їх матеріально-технічного забезпечення.

Для активізації діяльності громадських формувань, ефективнішої взаємодії з органами внутрішніх справ та покращення стану правопорядку в області:

 1. Головам райдержадміністрацій, міським головам:
  • до 10.05.2002 року розглянути стан виконання Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону" на розширених засіданнях колегій та виконавчих комітетів за участю керівництва міськрайвідділів управління МВС України в області, керівників громадських формувань, керівників органів місцевого самоврядування, представників громадськості. Вжити конкретних заходів щодо усунення допущених недоліків, активізації діяльності громадських формувань;
  • забезпечити завершення перереєстрації громадських формувань до 01.05.2002 р. і приведення їх діяльності у відповідність до вимог Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону";
  • за підсумками 5 місяців поточного року провести районні конференції громадських формувань з підбиття підсумків їх роботи і дотримання норм Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону";
  • вирішити питання щодо стимулювання і заохочення членів громадських формувань, які беруть активну участь у забезпеченні громадського порядку, затриманні правопорушників та злочинців.
 2. Затвердити склад утвореного на обласній конференції обласного штабу громадських формувань з охорони громадського порядку у складі згідно з додатком.
 3. Персональну відповідальність за виконання цього розпорядження покласти на голів райдержадміністрацій, міських голів та начальників міськрайвідділів управління МВС України в області.Про результати проведеної роботи проінформувати облдержадміністрацію до 01.06.2002 року.
 4. Розпорядження обласної державної адміністрації від 19.01.1999 року N 31 "Про невідкладні заходи щодо відновлення громадських формувань у населених пунктах області" вважати таким, що втратило чинність.
 5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова обласної
державної адміністрації

Михайло Вишиванюк


______________________________________________

22.04.2002 00:00