Розпорядження від 2002-04-04. № 257

Про проведення в області загальнонаціонального місячника Червоного Хреста

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 04.04.2002 № 257

м. Івано-Франківськ

Про проведення в області
загальнонаціонального місячника
Червоного Хреста

Згідно з дорученням Кабінету Міністрів України від 08.02.2001 року №1856/52, з метою консолідації зусиль громадськості для поліпшення умов жита найуразливіших верств населення й формування громадської думки на користь милосердя,   відповідно  до  загальновизнаних  гуманістичних  припципів червонохресного руху:

1. Провести в області з 06 квітня по 06 травня 2002 року місячник милосердя в рамках загальнонаціонального місячника Червоного Хреста.

2. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам всебічно сприяти проведенню акції, звернутися до трудових колективів підприємств, установ, організацій всіх форм власності, навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл з рекомендацією взята активну участь в організації масового збору пожертв з метою подальшого фінансування гуманітарних програм Товариства Червоного Хреста.

3. Управлінням освіти і науки (Р.Постолянюк), у справах сім'ї та молоді (Г.Боднар) облдержадміністрації спільно з обласним комітетом Товариства Червоного Хреста (В.Старченко) організувати роботу загонів милосердя в навчальних закладах та молодіжних організаціях з метою допомоги одиноким перестарілим громадянам, інвалідам, дітям-сиротам.

4. Управлінню культури облдержадміністрації (Г.Карась) сприяти обласній оріанізації Товариства Червоного Хрес'іа в проведенні благодійних концертів й вистав з метою залучення додаткових коштів, спрямованих для надання допомоги потребуючим.

5. Рекомендувати засобам масової інформації області постійно висвітлювати проведення цієї акції.

6. Контроль за виконанням розрядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Б.Томенчука.

Голова обласної
державної адміністрації

Михайло Вишиванюк

04.04.2002 00:00