Розпорядження від 2002-01-23. № 26

Про започаткування експериментальної моделі роботи управління праці та соціального захисту населення Коломийського міськвиконкому з призначення всіх видів допомог за одним зверненням

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 23.01.2002 № 26

м.Івано-Франківськ

Про започаткування експериментальної моделі
роботи управління праці та
соціального захисту
населення
Коломийського міськвиконкому
з призначення всіх видів допомог
за одним зверненням

З метою уніфікації надання всіх видів соціальної допомоги і запровадження призначення допомоги сім"ям з дітьми, соціальної допомоги малозабезпеченим сім"ям та житлових субсидій за одним зверненням, що дасть змогу підвищувати ефективність і якість обслуговування населення:

1. Визначити управління праці та соціального захисту населення Коломийського міськовиконкому пілотним для започаткування експеримен-тальної моделі  роботи з надання всіх видів соціальної допомоги за одним зверненням.

2. Коломийському міському голові В.Корчинському:

- передбачити в проекті бюджету на 2002 рік кошти для забезпечення управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому відповідною комп"ютерною технікою, локальною мережею та засобами програмного забезпечення, а також твердим інвентарем і бланками заяви та анкети сім"ї;

- запровадити роботу цього управління за новою схемою із створенням приймальної громадян, забезпеченням прийому документів для надання всіх видів допомоги та їх призначення на підставі одного звернення сім"ї, заповнення однієї заяви та подання одного пакета документів.

3. Головному управлінню праці та соціального захисту населення обл-держадміністрації (І.Шовковий) забезпечити організацію роботи управління праці та соціального захисту населення Коломийського міськвиконкому із призначення допомог за одним зверненням.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Богдана Томенчука.

Голова обласної
державної адміністрації

Михайло Вишиванюк

23.01.2002 00:00