Розпорядження від 2001-11-27. № 855

Про Земельний кодекс України

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 27.11.2001 №855

м.Івано-Франківськ

Про Земельний кодекс України

На виконання доручення Прем'єр-міністра України від 16 листопада 2001 року №16455/3:

1. Вважати першочерговим завданням органів виконавчої влади області усіх рівнів доведення положень Земельного кодексу України від 25 жовтня 2001р. N2768-3 до кожного жителя.

З цією метою:

- провести 14.12.2001року розширену обласну нараду щодо роз'яснення положень Земельного кодексу України;

- аналогічні наради протягом грудня 2001 - січня 2002рр. провести у районах, містах (міст обласного підпорядкування), селищах і селах області;

 - рекомендувати запровадити вивчення основних положень Кодексу в старших класах загальноосвітніх шкіл та у технікумах аграрного профілю області.

2. Відповідно до розділу IX "Прикінцеві положення" (пункт 4: ґ), д) Земельного кодексу України:

- обласному управлінню земельних ресурсів, райдержадміністраціям, виконкомам сільських, селищних, міських рад вжити заходів щодо забезпечення потреб вчителів, лікарів, інших працівників соціальної сфери, що проживають у сільській місцевості, а також громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і проживають у сільській місцевості, у земельних ділянках для ведення особистого селянського господарства і садівництва у межах норм безплатної приватизації, а також для городництва і сінокосіння за рахунок земель запасу та резервного фонду;

- обласному управлінню земельних ресурсів, головному фінансовому управлінню облдержадміністрації, райдержадміністраціям, виконкомам сільських, селищних, міських рад в установленому порядку вирішити питання про введення з 01.01.2002р. посад інженерів-землевпорядників у штати всіх сільських, селищних рад і організацію державних відділів (управлінь) земельних ресурсів у міських радах.

3. Головному управлінню сільського господарства і продовольства облдержадміністрації, обласному управлінню земельних ресурсів до 01.02.2002р. визначити потреби наукових установ і навчальних закладів області в земельних ділянках для проведення наукових досліджень, вирощування елітного насіннєвого матеріалу, потреб племінного поголів'я худоби у кормах, здійснення навчального процесу та вирішити питання щодо земель наукових установ і навчальних закладів, які можуть бути передані для іншого використання.

4. Відповідно до статті 202 Земельного кодексу України обласному управлінню земельних ресурсів, райдержадміністраціям, міськвиконкомам запровадити державну реєстрацію прав на землю, а головному фінансовому управлінню облдержадміністрації передбачити кошти на ці цілі.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації, начальника головного управління сільського господарства і продовольства облдержадміністрації Богдана Костюка.

Перший заступник голови обласної державної адміністрації

 Василь Брус

27.11.2001 00:00