buner buner buner buner buner buner buner buner buner buner buner buner buner buner
Редагувати
05.07.2015
09:43
news-anons-image

Діти із сімей учасників АТО відправились на відпочинок до Херсонської області

Відповідно до домовленостей про співпрацю між Івано-Франківською та Херсонською обласними державними адміністраціями перша група дітей із сімей учасників АТО з Прикарпаття відправились на відпочинок на березі Азовського моря.

03.07.2015
16:21
news-anons-image

Спортсмени з Прикарпаття, які брали участь в перших Європейських іграх, отримали нагороди від обласної влади (ФОТО)

Прикарпатським спортсменам – призерам перших Європейських ігор, які 12-28 червня проводилися у м. Баку, вручили спільні грамоти голів облдержадміністрації та обласної ради.

16:01
news-anons-image

Обласна влада нагородила прикарпатських спортсменів – призерів Європейських ігор-2015

За значний особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту на Прикарпатті та спортивні досягнення на перших Європейських іграх 2015 року, що відбулися у місті Баку (Азербайджан) спільними грамотами голови облдержадміністрації Олега Гончарука та голови обласної ради Василя Скрипничука нагородили прикарпатських призерів Європейських ігор.

15:38
news-anons-image

У Рожнятові відбулося виїзне засідання координаційного комітету допомоги пораненим в АТО (ФОТО)

Засідання провів співголова комітету, заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк.

14:36
news-anons-image

Прикарпатські фахівці вивчали польський досвід у сфері розвитку кластерної форми організації виробництва в сільському господарстві

З 28 по 1 липня на запрошення Підкарпатського аграрно-споживчого кластера "АГРО-КАРПАТИ" робоча група, яку очолила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Марія Савка , відвідала Республіку Польща.

14:19
news-anons-image

Середня заробітна плата у найманих працівників у 2,7 рази перевищує мінімальну зарплатню

Головне управління статистики інформує, що середній розмір номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій та їхніх відокремлених підрозділів із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у травні 2015р. становив 3317 грн. і перевищив у 2,7 рази рівень мінімальної заробітної плати (1218 грн).

13:20
news-anons-image

Батькам прикарпатських героїв, які загинули під час проведення АТО, вручили посмертні нагороди

Батькам двох загиблих прикарпатських військовослужбовців посмертно вручили ордени «За мужність» ІІІ ступеня. Зазначимо, що відповідний Указ Президента України Петра Порошенка про нагородження № 270/2015 підписаний 15.05.2015 року.

12:17
news-anons-image

Олег Гончарук: Обміни делегаціями учнів сприятимуть об'єднанню сходу і заходу

За домовленостями про співпрацю між Івано-Франківською та Херсонською обласними державними адміністраціями у плані організації дитячого оздоровлення 175 дітей з Прикарпаття відпочинуть у таборах на Херсонщині.

11:10
news-anons-image

Питання залучення інвестицій та готовності до проведення жнив розглядалися на колегії Міністерства аграрної політики та продовольства України

Минулого тижня в Інституті садівництва Національної академії аграрних наук України (м. Київ) під головуванням міністра аграрної політики та продовольства Олексія Павленка відбулося засідання колегії Міністерства, участь в якому взяла директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Марія Савка.

09:42
news-anons-image

Платники Прикарпаття сплатили майже 123 мільйони гривень на допомогу армії

Саме стільки військового збору сплачено мешканцями Прикарпаття, починаючи з 3 серпня 2014 року, відколи набрав чинності Закон України від 31 липня 2014 року № 1621 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів», яким запроваджено військовий збір.

02.07.2015
19:27
news-anons-image

Петро Порошенко: Боротьба з корупцією та контрабандою має стати викликом для кожного

Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук спільно з колегами з інших областей Західного регіону, керівниками силових структур та правоохоронних органів взяв участь у робочій нараді під головуванням Президента України Петра Порошенка, що відбулася 2 липня у Львові. «Боротьба з корупцією та контрабандою має стати викликом для кожного керівника», – заявив Президент.

16:23
news-anons-image

Президент вніс до парламенту проект змін до Конституції України в частині децентралізації

Президент України Петро Порошенко вніс до парламенту проект Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)", який було зареєстровано у Верховній Раді за номером 2217а.

15:45
news-anons-image

Відбулася робоча нарада щодо проведення в області молодіжної патріотичної акції «Карпати єднають волонтерів» (ФОТО)

Під головуванням начальника управління молоді і спорту облдержадміністрації Ростислава Микитюка та за участю керівників профільних департаментів облдержадміністрації відбулася нарада щодо проходження у смт. Верховині міжнародної акції, спрямованої на популяризації об’єднання людей довкола ідеї досягнення миру в Україні та демонстрації туристичних можливостей Прикарпатського регіону.

14:32
news-anons-image

Геннадій Зубко: Після об’єднання громади отримають додаткові кошти та високу якість послуг

Територіальна громада створює орган управління – раду. Вона акумулює бюджет, який можна спрямувати на конкретні речі: ремонт доріг, будівництво школи, заміну водоводу тощо.Липень 2015
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Ндbuner buner buner buner buner buner buner buner buner buner buner buner buner