buner buner buner buner buner buner buner buner buner buner buner buner buner buner
Редагувати
07.07.2015
15:30
news-anons-image

Арсеній Яценюк: Через десять років Україна має самостійно забезпечувати себе газом власного видобутку

«Через десять років Україна повинна забезпечувати себе газом. Через зменшення споживання і збільшення обсягу власного видобутку», - наголосив Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні колегії Міністерства енергетики та вугільної промисловості України у вівторок, 7 липня.

14:29
news-anons-image

Делегація Коломийщини з робочим візитом побувала у Польщі

З 3 по 5липня у рамках співпраці Здунськовольського повіту і Коломийського району делегація у складі голови районної ради Богдана Болюка, заступника голови районної ради Михайла Угорського, начальника відділу культури райдержадміністрації Людмили Федор та народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Прикарпаття» взяли участь в VII Міжнародному фестивалі «Фольклор світу».

13:46
news-anons-image

В Івано-Франківську надають безкоштовну психологічну допомогу бійцям АТО

Івано-Франківщина стала однією із п’ятнадцяти областей в Україні, де активно розпочав роботу реабілітаційний центр із надання безкоштовної психологічної допомоги «Крок на зустріч».

11:36
news-anons-image

Рогатинщина жнивує

У Рогатинському районі розпочалися жнива. Перші 30 га озимого ячменю обмолочено в ТзОВ «Уїзд». Середня урожайність озимого ячменю складає 47.7 ц/га при вологості зерна 12,2 %.

10:30
news-anons-image

До місцевих бюджетів Прикарпаття надійшло більше 123 мільйонів гривень земельного податку

Другою за фінансовою потужністю складовою доходів місцевих скарбниць є плата за землю. Протягом першого півріччя 2015 року прикарпатські землекористувачі спрямували до казни 123,1 млн. грн. за використання головного багатства держави, що на 30,9 млн. грн. більше аналогічного періоду минулого року.

08:38
news-anons-image

Помолитися за відновлення миру в Україні на Прикарпаття завітав Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет (ФОТО)

У рамках щорічного архіпастирського візиту та Всеукраїнської прощі у Хресто-Воздвиженському соборі Манявського монастиря на Прикарпаття прибув Предстоятель Української православної церкви Київського патріархату, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

06.07.2015
15:27
news-anons-image

В Івано-Франківську відбулась презентація антикорупційної кампанії «Стоп корупції!»

В обласному центрі відбулось представлення антикорупційної кампанії «Стоп корупції!».

14:39
news-anons-image

Калуські інспектори ДАІ відвідали дитячі табори

Впродовж літнього періоду в області проводяться профілактичні заходи, спрямовані на профілактику дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Тож, нагадати дітям про безпечну поведінку інспектори завітали до дитячих відпочинкових закладів.

13:12
news-anons-image

Руслан Панасюк на зустрічі з представниками місії ОБСЄ: Завданням обласної влади та Офісу реформ є максимальне сприяння об’єднання населених пунктів області у самодостатні спроможні громади (ФОТО)

В облдержадміністрації відбулася зустріч керівника апарату облдержадміністрації Руслана Панасюка та делегації Офісу реформ із представниками Організації безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ).

11:40
news-anons-image

Геннадій Зубко: Об’єднання спроможних громад відбуватиметься виключно добровільно

Про це сказав Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко в ефірі програми «Твоя влада» на 5 каналі.

10:43
news-anons-image

Відбулось засідання комісії з розподілу лісових ресурсів місцевого значення (ФОТО)

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Басараба відбулось засідання комісії з розподілу лісових ресурсів місцевого значення. На зустрічі обговорили ситуацію щодо збору грибів, ягід та лікарських рослин в області.

08:44
news-anons-image

Надходження до місцевих бюджетів Івано-Франківщини зросли майже на 170 мільйонів гривень

Як повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, до місцевих бюджетів Прикарпаття у січні-червні 2015 року надійшло 995,9 млн. гривень податкових платежів, що на 168,2 млн. гривень, більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

05.07.2015
09:43
news-anons-image

Діти із сімей учасників АТО відправились на відпочинок до Херсонської області

Відповідно до домовленостей про співпрацю між Івано-Франківською та Херсонською обласними державними адміністраціями перша група дітей із сімей учасників АТО з Прикарпаття відправились на відпочинок на березі Азовського моря.

03.07.2015
16:21
news-anons-image

Спортсмени з Прикарпаття, які брали участь в перших Європейських іграх, отримали нагороди від обласної влади (ФОТО)

Прикарпатським спортсменам – призерам перших Європейських ігор, які 12-28 червня проводилися у м. Баку, вручили спільні грамоти голів облдержадміністрації та обласної ради.Липень 2015
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Ндbuner buner buner buner buner buner buner buner buner buner buner buner buner