22.06.2018
15:40

Прикарпатці отримали нагороди на сесії обласної ради

Сьогодні під час ХХІІ сесії обласної ради, участь у якій взяв голова облдержадміністрації Олег Гончарук, відбулося нагородження видатних діячів Прикарпаття.

15:03

Голова облдержадміністрації Олег Гончарук бере участь у роботі сесії обласної ради

Сьогодні проходить двадцять друга сесія обласної ради сьомого демократичного скликання.

13:31

Шестеро посадовців Прикарпаття з нагоди 100-річчя державної служби в Україні відзначені на високому рівні

За вагомий особистий внесок у державне будівництво, забезпечення реалізації державної політики у сфері державної служби, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу та з нагоди 100-річчя державної служби в Україні відзначені державними нагородами та почесними званнями шість керівників державних структур Прикарпаття. Про це йдеться в Указі Президента України 175/2018 «Про відзначення державними нагородами України», який Петро Порошенко підписав учора.

11:45

В обласному центрі вшанували пам’ять жертв війни в Україні

22 червня в Івано-Франківську на території Меморіального комплексу відбулося вшанування пам’яті українців, що загинули в усіх війнах. Представники органів державної влади та громадськості поклали квіти до Монументу слави.

10:26

Як збільшити власні ресурси бюджетів громади навчалися в Івано-Франківському ЦРМС

Навчання для фінансистів ОТГ області «Збільшення власних ресурсів місцевих бюджетів – критерій фінансової спроможності об’єднаних територіальних громад» провели в Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

09:20

107-й храм Української автокефальної православної церкви відкрили на Прикарпатті

Нову святиню звели на місці давнього монастиря, який було повністю зруйновано у XVIII столітті за часів правління імператора Йосипа ІІ, у селі Далешево Городенківського району. За численними легендами, на місці знищеного монастиря, поблизу джерела, місцевим жителям об’явилася ікона Цариці Небесної – Далешівської Богородиці, за зціленням до якої і сьогодні приїздять сотні людей із різних куточків області. Саме на цьому місці і збудували нову церкву.

08:23

«Он-лайн будинок юстиції» – сервіс для кожного українця

Проект Міністерства юстиції «Он-лайн будинок юстиції» тепер доступний для кожного українця. Він забезпечує отримання послуг без контакту з представниками влади. Громадяни України отримають тут необхідні сервіси в електронному режимі.

21.06.2018
17:12

Обговорено проблеми спортивної реабілітації учасників АТО

12 травня 2018 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про підтримку розвитку системи спортивної реабілітації учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» На виконання цього Указу обласні адміністрації мають розробити і затвердити заходи, спрямовані на розвиток спортивної реабілітації.

16:30

Верховна Рада України прийняла Закон «Про національну безпеку»

Сьогодні, 21 червня, Верховна Рада ухвалила Закон України «Про національну безпеку». За відповідне рішення проголосували 248 народних депутатів.

15:28

В Україні посилюють боротьбу із незаконним ввезенням товарів на її територію

Про започаткування Урядом ініціативи «Україна без контрабанди», створення умов для унеможливлення ухилення від сплати митних платежів та посилення митного контролю йшлося сьогодні під час селекторної наради з питань посилення боротьби із незаконним ввезенням товарів на митну територію України під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

14:22

На Калущині стартувала районна молодіжна патріотична програма «Чорний ліс-2018»

У Калуському районі стартувала районна молодіжна патріотична науково-пізнавальна програма «Чорний ліс-2018». Свої наметові містечка на базі ДП «Калуське лісове господарство» у селі Вістова розгорнули команди загальноосвітніх навчальних закладів району. Для участі у програмі в мальовничій місцевості зібралися 10 команд, до складу яких увійшли 100 школярів.

13:10

Уряд схвалив рішення про спрямування у регіони 1 млрд грн на розвиток сільської медицини

Уряд схвалив рішення щодо спрямування у регіони субвенції на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Розмір субвенції – 1 мільярд гривень. Кошти будуть направлені на розбудову інфраструктури первинної медичної допомоги, зокрема й закупівлю необхідного медичного обладнання. Про це повідомив на засіданні Уряду віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідної постанови.

11:13

Громадські роботи забезпечують тимчасову зайнятість прикарпатців

Громадські роботи та роботи тимчасового характеру – суспільно корисні роботи, які є одним із засобів реалізації політики зайнятості населення, знімають соціальну напругу на ринку праці, сприяють соціально-економічному розвитку регіону, а також забезпечують трудову адаптацію безробітних і стають для них джерелом доходу у скрутний з матеріальної точки зору період.

10:21

До уваги керівників видавництв, видавничих організацій, громадських організацій, творчих спілок

Державним комітетом телебачення і радіомовлення України оголошено прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року».