15.01.2021
16:06

Прикарпатські рятувальники ліквідували пожежу на території «КАРПАТНАФТОХІМ»

15 січня о 14:40 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в місті Калуш на вулиці Промисловій на території ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

15:51

Держпродспоживслужба інформує про протиепідемічні та карантинні вимоги під час відвідування гірськолижних курортів

Головне управління Держпродспоживслужби подає до уваги Пам’ятку щодо дотримання протиепідемічних та карантинних вимог під час відвідування гірськолижних курортів Івано-Франківської області.

15:02

Відбулося обговорення інвестиційних програм та проєктів, які можуть бути реалізовані цьогоріч за кошти ДФРР

В області завершується прийом конкурсних пропозицій від територіальних громад для участі у відборі інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

14:48

Із представниками реабілітаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей «Бандерівський схрон» обговорили шляхи співпраці

Заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Онищук і директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк зустрілися із засновником реабілітаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей «Бандерівський схрон» Ігорем Чернецьким.

13:27

П’ятеро прикарпатських спортсменів є кандидатами для участі в Олімпійських Іграх в Токіо

В управлінні спорту облдержадміністрації повідомили, що відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України від 29 грудня 2020 року № 2823 «Про затвердження складу спортсменів-кандидатів для участі в Іграх ХХХІІ Олімпіади 2020 року в м. Токіо (Японська Держава)» від нашої області до складу спортсменів-кандидатів для участі у цих Іграх, які у зв’язку з пандемією коронавірусу перенесені на липень-серпень 2021 року, увійшли п’ятеро прикарпатських спортсменів.

11:10

Максим Степанов: Україна закуповує вакцини проти COVID-19 за вартістю, яку визначено для більшості країн світу

Україна закуповує вакцини проти COVID-19 за вартістю, яку визначено для більшості країн світу. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

10:50

Ситуацію із просіданням ґрунту поблизу села Кропивник Калуської тергромади вивчають науковці

Поблизу села Кропивник Калуської територіальної громади на землях сільськогосподарського призначення, які частково обробляються, на довжині орієнтовно 250-300 м відбулося просідання грунту з порогом 30 см. Відстань до найближчої житлової забудови сягає 100 м.

10:04

В області зростає кількість виявлених випадків поширення коронавірусної інфекції

Впродовж попередньої доби в області було зареєстровано 173 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19. При цьому встановлено одужання 292 осіб та 5 летальних випадків.

08:50

Громадські організації Івано-Франківщини можуть взяти участь у конкурсі «Комунікація влади з громадськістю під час пандемії COVID-19»

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансування Європейського союзу у рамках проєкту «Громадськість за демократизацію» оголошує конкурс грантів «Комунікація влади з громадськістю під час пандемії COVID-19».

14.01.2021
17:57

Андрій Бойчук: З ініціативи Президента ціни в платіжках людей буде зменшено на понад 30%

Сьогодні за ініціативи обласної державної адміністрації в приміщення наукового містечка «Нова енергія», яке функціонує в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, відбулося засідання «круглого столу» на тему «Формування енергетичної свідомості українців: виклики сьогодення».

16:02

Який коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки за 2020 рік – роз’яснення юридичного департаменту ОДА

Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомляє.

15:25

По всій Україні буде розгорнута мережа пунктів обігріву на період зниження температури, а на дорогах працюватиме снігоочисна техніка

На період значного зниження температури в усіх областях буде розгорнуто мережу пунктів обігріву, в регіонах з інтенсивними опадами на складних ділянках доріг працюватиме снігоочисна та посипочна техніка.

14:09

Науковці ІФНМУ вперше виконали складну операцію на щелепно-лицевій ділянці з її пластичним відновленням

Науковці кафедри онкології ІФНМУ в Прикарпатському клінічному онкологічному центрі вперше виконали складну комбіновану операцію при онкопатології щелепно-лицевої ділянки з її пластичним відновленням із застосуванням кісткового аутотрансплантату. Про це повідомили в Івано-Франківському національному медичному університеті.

13:14

В ПФУ оцифровують пенсійні справи

У головному управлінні Пенсійного Фонду в області продовжується робота відділу ретроконвенсії. На сьогодні переведено із паперових пенсійних справ у електронний формат понад 46 тисяч справ.

11:20

Мінрегіон: інститут старост громад потребує вдосконалення

Інститут старост працює в Україні вже п’ять років, але наразі потребує змін. Тому Мінрегіоном разом з народними депутатами розроблено та подано у парламент законопроєкт, який дозволить наділити селищних старост дійсно ефективними функціями та надасть змогу мешканцям громад впливати на вибір кандидатур старост.