09.07.2020
16:45

Віталій Федорів із керівниками правоохоронних органів області відвідали Тисменицький, Тлумацький та Городенківський райони

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів, керівники правоохоронних органів області зустрілися із громадами Тисменицького, Тлумацького та Городенківського районів. Участь у спілкуванні також взяли керівники районної влади, державних установ та представники громадських організацій.

16:30

Служба зайнятості Прикарпаття продовжує працювати в дистанційному режимі

Подача документів для реєстрація в службі зайнятості здійснюється в декілька способів,

16:19

На сьогодні в лікарнях області перебувають 337 пацієнти із COVID-19

Всього в лікувальних закладах Івано-Франківській області, які входять до першої лінії та передбачені для лікування хворих з гострою респіраторною хворобою спричиненою коронавірусом розгорнуто 1326 ліжок для таких пацієнтів.

16:00

Віталій Федорів: Спорудження об’єктів у рамках «Великого будівництва» дасть можливість збудувати нові школи та садочки, а також створити нові робочі місця

Вчора голова районної державної адміністрації Володимир Лавасов та начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Івасюк ознайомилися із станом будівництва у Городенківській ЗОШ І-ІІІ ст №2, яке здійснюється згідно з Національною програмою «Велике будівництво».

15:36

Президент України призначив чотирьох суддів на посади у місцеві загальні суди Івано-Франківщини

Президент України Володимир Зеленський своїм Указом від 7 липня №268/2020 призначив на посади у місцеві загальні суди чотирьох прикарпатців.

15:08

Вступники 2020 року можуть отримати відстрочку від призову – спільне рішення офісу президента, МОН та Генерального штабу

У зв\'язку з карантином, який було введено в Україні через поширення пандемії COVID-19, весняний призов до армії перенесено на травень-липень 2020 р. – розпорядження Уряду №179-р від 26.02.2020 року (зі змінами від 15.04.2020).

14:07

Як достроково припинити самоізоляцію?

Самоізоляція потрібна тим, хто перебував за кордоном у країні "червоної зони", на тимчасово окупованих територіях або контактував з хворими на Covid-19 в Україні.

13:28

Питання протидії нелегальному обігу пального перебуває на постійному контролі органів влади

Президент України Володимир Зеленський поставив завдання посилити роботу із протидії незаконному обігу пального.

12:13

Віталій Федорів: Відсьогодні територіальні органи соціального захисту розпочинають нараховувати матеріальну допомогу постраждалому від повені населенню

Про це сьогодні під час засідання Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, повідомив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

11:33

Уряд направив майже 1,7 млрд грн на потребу регіонів, з яких 59,8 мільйонів гривень отримає Прикарпаття

Уряд на засіданні 8 липня затвердив розпорядження про виділення коштів за програмою соціально-економічного розвитку регіонів.

10:05

В області вже 2857 виявлених випадків захворюваності на коронавірус

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9 липня підтверджено 51 224 випадки COVID-19, з них 23 784 одужали, 1327 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 810 випадків.

09:25

Разом із польськими партнерами відкриваємо “ворота” у Центральні Горгани

8 липня відбулося підписання Партнерської угоди між ПНУ, Вищою державною професійною школою м.Хелм (Республіка Польща) та Брошнів-Осадською селищною ОТГ в рамках Грантової угоди між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Міністерством інвестицій і розвитку Республіки Польщі щодо проєкту «Ворота в Центральні Горгани: міжкультурний діалог на польсько-українському прикордонні» в рамках програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».

08:22

Кожен громадянин та підприємець, що дотримуються протиепідемічних вимог, заслуговують на повагу та вдячність

Третій місяць Прикарпаття живе в умовах послаблення карантинних обмежень, пов’язаних із недопущенням поширення коронавірусної інфекції. Однак пом’якшення карантину – це не повне його скасування. Адже вірус нікуди не подівся, він продовжує шкодити здоров’ю і дорослих, і дітей.

08.07.2020
16:56

У медзакладах Прикарпаття 316 пацієнтів із коронавірусом

Всього в лікувальних закладах Івано-Франківській області, які входять до першої лінії та передбачені для лікування хворих з гострою респіраторною хворобою спричиненою коронавірусом розгорнуто 1326 ліжок для таких пацієнтів.

16:18

Держпродспоживслужба Прикарпаття закликає громадськість до участі в перевірках дотримання протиепідемічних вимог в закладах громадського харчування

Головне управління Держпродспоживслужби в області черговий раз інформує громадськість, представників бізнесу у сфері громадського харчування, ЗМІ, органи місцевого самоврядування щодо організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування.