30.03.2017
13:08

В області оголошено двомісячник з охорони водних біоресурсів під час весняного нересту риби

З метою забезпечення охорони, відтворення рибних запасів та інших водних біоресурсів, наказом Івано-Франківського рибоохоронного патруля № 36 від 29 березня 2017 року на території області заборонено любительське рибальство, добування водних біоресурсів на період нересту риб, розмноження інших водних біоресурсів у водних об’єктах з природним відтворенням.

12:00

Реформа ДФС має врахувати інтереси місцевого самоврядування

В реформуванні фіскальної служби особливу увагу потрібно приділити місцевому самоврядуванню. Після впровадження бюджетної децентралізації, органи місцевого самоврядування сьогодні є фактично податковими агентами, які зацікавлені в своєчасному надходженні податків до місцевого бюджету.

11:40

Національні читання «Франко об’єднує» відбудуться під час «Карпатського простору»

Міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону «Карпатський простір» вдруге пройде з 5 по 7 травня у м. Івано-Франківську. Впродовж фестивалю мешканцям і гостям міста запропонують взяти участь та спостерігати за безліччю мистецьких заходів – концертів, майстер-класів, виставок, воркшопів тощо.

11:03

ІФНТУНГ став переможцем конкурсу економічного розвитку «ТРІУМФ-2016» за інвестиції в розвиток енергоощадних технологій

За підсумками попереднього року серед лідерів економічного розвитку Івано-Франківська «ТРІУМФ-2016» нагородили Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу. Конкурсна комісія визначала переможців в 13 номінаціях серед суб’єктів господарювання – юридичних та фізичних осіб-підприємців, зареєстрованих на території Івано-Франківська.

10:04

Марія Савка ознайомилася із об’єктами соціально-культурної спадщини Снятинщини

29 березня перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка побувала у Снятинському районі.

09:07

ХХХІІ Всеукраїнський традиційний турнір з легкої атлетики на призи «Придністров’я»

На базі ДЮСШ м. Городенка розпочався ХХХІІ Всеукраїнський традиційний турнір з легкої атлетики на призи «Придністров’я».

08:03

У Міністерстві соціальної політики розповіли про плани повної монетизації пільг у 2018 році

«Держава за весь час взяла на себе надмірні зобов’язання. Тому ми бачимо єдиний вихід із цієї ситуації – монетизація, тобто, грошова компенсація кожному пільговику замість надання пільг у натуральному вигляді», – заявив міністр соціальної політики Андрій Рева під час робочої поїздки до Харкова.

29.03.2017
16:20

На Прикарпатті обговорили нові можливості реформи децентралізації

У рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) відбулося засідання регіональної платформи щодо нових можливостей, які дадуть схвалені парламентом децентралізаційні закони.

15:43

Керівник апарату ОДА Роман Маланій ознайомився із роботою сільських рад Надвірнянського району

28 березня з робочим візитом на Надвірнянщині побував керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій. У ході робочої поїздки він спільно з керівником апарату Надвірнянської райдержадміністрації Миколою Кравчуком взяв участь у сесії Назавизівської сільської ради.

14:47

Об’єкти спадщини, що успадковуються членами сім’ї другого ступеня споріднення, звільнено від оподаткування ПДФО

25.03.2017 набрав чинності Закон України від 23 лютого 2017 року № 1910-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини» (далі – Закон).

13:34

Ігор Пасічняк взяв участь у засіданні колегії Галицької райдержадміністрації

28 березня відбулася колегія Галицької РДА. У засіданні взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, голови райдержадміністрації та районної ради Микола Попович і Павло Андрусяк, а також міський, селищний і сільські голови, керівники структурних підрозділів РДА, навчальних та дошкільних закладів району, представники ЗМІ.

13:05

Відкрито фотовиставку «Добровольчий батальйон ОУН: два роки війни»

У Городенківському районному палаці культури відбулося відкриття фотовиставки про добровольчий рух в Україні – «Добровольчий батальйон ОУН: два роки війни».

12:00

В Україні презентували перший том «Великої української енциклопедії»

28 березня державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво» презентувало перший том «Великої української енциклопедії», що вийшов за підтримки Держкомтелерадіо у рамках програми «Українська книга» в 2016 році.

11:50

Птахівництво - важлива галузь агропромислового комплексу області

Перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка зустрілася з керівниками птахівничих господарств області.

11:05

В Івано-Франківському РВ АМУ навчали представників ОТГ як отримувати та використовувати кошти інфраструктурної субвенції

В Івано-Франківському регіональному відділенні Асоціації міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) відбувся практикум на тему «Порядок отримання та використання коштів субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаної громади»для представників новостворених ОТГ.