13.12.2017
17:06

Обласна влада допомагає долати наслідки стихії на Косівщині

Значної шкоди завдала стихія, яка вирувала вчора у Косівському та частково у Коломийському районах. У зв’язку із негодою голова облдержадміністрації Олег Гончарук провів екстрену нараду з керівництвом райдержадміністрацій і відповідальних служб та доручив їм забезпечити ліквідацію її наслідків і відновити електропостачання до населених пунктів.

16:20

Фіскальна служба області зменшила кількість документальних і фактичних перевірок

Як повідомили в управлінні аудиту головного управління ДФС в Івано-Франківській області, за січень-листопад 2017 року фахівцями підрозділу проведено 388 планових та позапланових перевірок юридичних осіб, що на 9,6 відсотків менше, ніж минулоріч.

15:31

У 2017-му реалізовано 2,8 тисяч регіональних інфраструктурних проектів

За рахунок державної підтримки регіонального розвитку, а саме ДФРР і коштів субвенції для ОТГ, в регіонах у поточному році реалізовано 2,8 тис інфраструктурних проектів, які дають можливість говорити про зародження нової якості освіти, інфраструктури, медичного і соціального забезпечення у громадах та сільській місцевості. Про це в ефірі «5 каналу» заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

14:10

У Надвірній готуються до новорічно-різдвяних свят

Відбулася робоча нарада з питань проведення фестивалю «Файне Різдво у Надвірній». У її роботі взяли участь голова РДА Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак, заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, міський голова Зіновій Андрійович, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники позашкільних, загальноосвітніх навчальних закладів.

13:08

Стартувала операція «Новорічна ялинка»

Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області розпочала щорічну природоохоронну операцію «Новорічна ялинка». Зокрема, проводяться перевірки лісогосподарських підприємств щодо дотримання норм та лімітів заготівлі новорічних ялинок, перевірки із виявлення несанкціонованих рубок, а також фактів перевезення і незаконної реалізації новорічних ялинок.

11:54

Закупівлі ліків для держави відбуватимуться за довгостроковими контрактами з виробниками

12 грудня цього року Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні оголосила про підписання чотирьох довгострокових (рамкових) угод з виробниками ліків. Це світова практика, яка дає можливість знизити ціни на препарати, а також забезпечити їх швидке та безперебійне постачання.

11:14

Мінфін запроваджує єдиний казначейський рахунок ДФС для сплати митних платежів

Міністерство фінансів запроваджує використання єдиного авансового рахунка ДФС для сплати підприємствами митних платежів. Відповідне рішення прийнято з урахуванням сучасних можливостей автоматизованої системи митного оформлення для створення сприятливих умов ведення бізнесу. Все це відповідає плану пріоритетних дій Уряду на 2017 рік.

10:16

Студенти Інституту мистецтв створили галерею настінних розписів у базовій дитячій стоматологічній поліклініці

Днями відбулося відкриття галереї настінних розписів на кафедрі стоматології післядипломної освіти Івано-Франківського національного медичного університету. Створили галерею на прохання ректорату ІФНМУ студенти Навчально-наукового інституту мистецтв.

09:20

Населений пункт Ценжів може стати селом

Днями ХІХ сесія Івано-Франківської обласної ради сьомого демократичного скликання підтримала громадську ініціативу щодо врегулювання статусу населеного пункту Ценжів Майданської сільської ради Тисменицького району. До цього відповідне рішення від 30 червня 2017 року прийняла IX сесія Тисменицької районної ради. Остаточне рішення з даного питання – за Верховною Радою України, яка своєю постановою визначить статус Ценжева.

08:28

Держенергоефективності разом з німецькими експертами розглядає можливість впровадження державно-приватного партнерства для енергоефективних заходів в лікарнях

За результатами візиту української делегації до однієї з найбільших європейських лікарень «Charité»(м. Берлін, Німеччина), в якій акумульовано унікальний досвід впровадження енергоменеджменту та реалізації енергоефективних заходів, Держенергоефективності разом з німецькими партнерами домовилися про необхідність поширення цього досвіду в муніципальних лікарнях України.

12.12.2017
18:17

Олег Гончарук провів екстрену нараду щодо подолання наслідків негоди на Прикарпатті

Сьогодні у зв’язку із негодою, яка вирує на Прикарпатті, голова облдержадміністрації Олег Гончарук провів екстрену нараду з керівництвом райдержадміністрацій та відповідальних служб.

16:19

В Івано-Франківську ділилися практиками успішних ініціатив в ОТГ

Сьогодні в Івано-Франківську за участю заступника голови облдержадміністрації Богдана Кобилянського відбулося засідання «круглого столу» «Обмін практиками успішних ініціатив в ОТГ. Створення мережі співпраці. Проблеми плани та перспективи залучення громади до місцевих процесів».

15:28

Керівники ДОЗ ОДА взяли участь у селекторній нараді

12 грудня заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віталій Федорів, начальник відділу організації медичної допомоги населенню ДОЗ ОДА Ліліана Сабадаш спільно з головними обласними спеціалістами із загальної практики сімейної медицини, онкології, медицини невідкладних станів, наркології, психіатрії та паліативної допомоги взяли участь у відеоселекторній нараді, яка відбулась під головуванням заступника міністра МОЗ України Олександра Лінчевського.

14:15

Підбито підсумки роботи у сфері туризму Прикарпаття

11 грудня з ініціативи управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації за участю представників райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад відбулася нарада, на якій підбили підсумки роботи у сфері туризму області у 2017 році.

13:31

Відбувся 25-й обласний фестиваль гумору і сатири «Андрея»

Минулої неділі у Тлумачі за участю провідних гумористів та співаків пройшов традиційний 25-й обласний фестиваль гумору і сатири «Андрея».