13.12.2018
17:11

Студенти-медики відвідали виставку пожежно-рятувальної служби

Сьогодні студенти другого курсу Івано-Франківського базового медичного коледжу відвідали виставку-музей пожежно-рятувальної служби Прикарпаття.

16:42

Відбувся семінар-нарада щодо звітності роботи закладів культури

Сьогодні, 13 грудня, в Навчально-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття відбувся семінар з питань подання статистичних звітів щодо роботи закладів культури клубного типу за 2018 рік для представників районних, міських, ОТГ відділів культури.

16:16

В Дністровському БУВР польські фахівці презентували інноваційний спосіб ущільнення дамб

Представники польської компанії «Geopartner» презентували свою розробку для збереження дамб на річках. Як зауважив начальник Дністровського басейнового управління водних ресурсів Роман Михайлюк, досвід польських колег можна застосувати для покращення експлуатаційних характеристик споруд.

15:36

Прикарпатські поліцейські провели акцію «Будь помітним. Збережи життя!»

Вечірній час поліцейські обрали не випадково, так як значна кількість ДТП в області стається через наїзди на пішоходів в темний час доби.

14:35

Іванофранківців запрошують придбати ялинку в горщику

Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства продовжує традицію минулого року і запрошує франківців придбати до різдвяних свят ялинку в горщику.

13:08

Відродження традиційних ремесел – запорука розвитку гірських територій

Традиційні ремесла нині набувають вагомого соціально-економічного значення. Вони є запорукою розвитку гірських територій. В умовах децентралізації є необхідність у відродженні таких видів господарської діяльності.

11:20

Під девізом «В єдності - сила!» відбулася сьома церемонія нагородження кращих єдиноборців Прикарпаття «Воїн року-2018»

12 грудня в Івано-Франківському концерт-холі ресторану «Зосина Воля» нагородили найкращих єдиноборців Прикарпаття за підсумками конкурсу «Воїн року - 2018».

10:23

Засідання районної Ради регіонального розвитку провели у Долині

У роботі взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Федорів, голова районної ради Іван Данилів, керівники закладів освіти, культури, медицини, сільські голови району.

09:14

Платники Івано-Франківщини сплатили до місцевого бюджету 477 мільйонів гривень плати за землю

З початку 2018 року надходження земельного податку до місцевих бюджетів склали 477 млн грн. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року сплата земельного податку збільшилася на 28,1 млн грн. Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

08:27

Проведення пенсійної реформи є одним із пріоритетів Уряду

У головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області 12 грудня відбувся семінар-навчання для працівників юридичних служб органів виконавчої влади, державних підприємств, установ організацій, на якому з лекцією на тему «Проведення пенсійної реформи - один із пріоритетів Уряду» виступив заступник начальника управління пенсійного забезпечення головного управління Пенсійного фонду України в області Роман Олійник.

12.12.2018
17:08

Відбувся семінар щодо використання коштів резервного фонду місцевих бюджетів

12 грудня в облдержадміністрації відбувся методично-практичний семінар «Порядок та напрямки використання коштів резервного фонду місцевих бюджетів».

16:30

Ще одна школа Надвірнянщини матиме спортивний майданчик зі штучним покриттям

Голова Надвірнянської райдержадміністрації Олександр Кеніз разом з начальником управління спорту облдержадміністрації Орестом Оклієвичем вивчали хід виконання заходів соціально-економічного розвитку району.

15:10

Як не заразитися грипом: п’ять простих правил

Найкращий спосіб вберегтися від грипу – щорічна вакцинація. Але навіть вакцинованим людям варто дбати про власне здоров’я і дотримуватись базових правил, щоби уникнути розповсюдження інфекції.

14:18

Зустріч у трудовому колективі Горішньо-Залучанської амбулаторії загальної практики сімейної медицини

У Снятинському відділі з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України проведено зустріч в трудовому колективі Горішньо-Залучанської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

13:06

Підбито підсумки роботи та визначено пріоритети розвитку Тисмениччини

11 грудня відбулося засідання Ради регіонального розвитку Тисменицького району, на якому було обговорено перспективний план розвитку району на 2019-2021 роки.