19.08.2017
16:00

Власникам майна час сплачувати податок на нерухомість

Головне управління ДФС в Івано-Франківській області нагадує фізичним особам, які мають у власності нерухомість, про необхідність сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

15:11

На Верховинщині провели Всеукраїнський літній наметовий табір «Інший вимір»

Канікули - улюблений період всіх дітей. Саме в цей час можна насолоджуватись свободою від обов'язків і правил, радіти життю, спілкуватися із друзями та рідними.

14:02

У Богородчанському районі провели акцію «Школярик»

Напередодні Дня знань традиційними у Богородчанськорму районі стали зустрічі керівництва райдержадміністрації із опікунами, піклувальниками, прийомними батьками та дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, прийомними дітьми, дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.

13:11

Однією з вимог до нових садочків має бути архітектурна доступність для дітей з особливими потребами, - Лілія Гриневич

Разом з місцевими органами влади ми маємо розробити стратегію ліквідації черги у дитсадки, що має враховувати комплексно усі наші можливості. Про це заявила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

12:00

Продукти туризму Прикарпаття презентували воркшопі у Києві

18 серпня управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації спільно з туроператорами області представили туристичні продукти внутрішнього туризму на спеціалізованому воркшопі у Києві в бізнес-просторі Zruchno.Travel.

11:09

Надвірнянщина співпрацюватиме із Горохівським районом Волинської області

Відповідну угоду про співпрацю днями підписано між керівництвом Надвірнянським районом та представниками місцевої влади Горохівського району Волинської області.

10:04

Проблеми галузі охорони здоров’я області обговорили на засіданні президії обкому

У приміщенні конференц-залу обласного фтизіопульмонологічного центру під керівництвом голови обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Наталії Бирчак відбулося розширене засідання президії обкому.

09:11

У рамках молодіжної пішої прощі у Гошівському монастирі відбудеться молитва за Україну

Днями стартувала молодіжна проща до Гошівського монастиря. Учасники вирушили зі Львова 16 серпня о 8:00 год. від церкви св. ап. Андрія.

08:06

На Городенківщині відбувся «круглий стіл» на тему «Напрямки співпраці щодо задоволення потреб роботодавців та розвитку соціального партнерства»

З ініціативи районного центру зайнятості у Городенці провели засідання «круглого столу» на тему «Напрямки співпраці щодо задоволення потреб роботодавців та розвитку соціального партнерства». Участь у заході взяли представники влади, соціальні партнери та роботодавці району.

18.08.2017
16:00

Платники єдиного податку Прикарпаття сплатили до бюджету понад 260 мільйонів гривень

Суб’єкти господарювання Івано-Франківщини, які обрали спрощену систему оподаткування, у січні-липні цього року сплатили до місцевих бюджетів 262,4 млн. грн. єдиного податку.

15:03

Новопризначений керівник обласного управління лісового та мисливського господарства розповів про проблеми галузі

Сьогодні відбулася прес-конференції новопризначеного начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Руслана Осташука для представників місцевих засобів масової інформації.

14:09

Досягнення децентралізації беззаперечні, її успіхи підтверджуються фактами і цифрами, - Геннадій Зубко про моніторинг процесу реформи

У ході децентралізації, розпочатої урядом з ухвалення концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, вже утворено 616 об’єднаних громад, до складу яких увійшли майже 3 тисячі сільських, селищних, міських рад.

13:09

Косівський районний будинок культури відзначив 70-річний ювілей

Днями у м. Косові відбулися урочистості з нагоди відзначення 70-річчя з часу утворення районного будинку культури.

11:57

Рятувальники застерігають прикарпатців дотримуватися правил безпечної поведінки під час відпочинку на воді

У спекотні дні багато людей полюбляють відпочивати поблизу водойм. Проте не варто забувати про ту небезпеку, яку таїть у собі вода, якщо нехтувати елементарними правилами безпеки. Сумна статистика трагічних випадків загибелі людей на водних об’єктах ще раз переконливо свідчить про це. В Івано-Франківській області з початку року вода забрала життя 20 осіб.

11:12

Під час візиту на Прикарпаття китайської делегації обговорено розвиток двосторонньої співпраці в освітньому та культурному напрямках

На запрошення Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, в рамках угоди із Національною академією образотворчого мистецтва і архітектури України навчальний заклад відвідала делегація художників із Китайської Народної Республіки, яку очолив видатний художником, ректор Центральної Академії образотворчого мистецтва в м. Пекін Фан Ді Анем.